Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

VEYSİ KAYNAK'TAN ÇAĞRI
 Suriyeli mültecilere karşı toplumsal bir kışkırtma olduğunu ileri süren Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, “Son zamanlarda Suriyelilere karşı bir toplumsal tepki oluşmaya başladığını görüyoruz. Toplumumuzun hassasiyetini anlıyoruz. Bizim örfümüze, geleneğimize ve yasalarımıza aykırı hiç kimsenin bir faaliyette bulunması asla kabul edilemez. Çağırım şudur, bu insanların geçici süre Türkiye’de olduklarını ve Türkiye’nin geleneklerine uygun olarak ev sahipliği ve büyük fedakarlıklara yaptığını unutmamalıyız” diye konuştu.

KİMSENİN SUÇ İŞLEME ÖZGÜRLÜĞÜ YOK!

Kaynak, önceki gün Ankara Yenimahalle’deki hadiseye de değindi, “Çok farklı sosyal medya hesapları üzerinden sosyal mecralara çağrılara yapıldı. Bu da bir provokasyon olduğunu gösteriyor. Emniyet siber suçlarla mücadele birimi çalışıyor. Bunlar dışarıdan provoke edilen, kışkırtılan kötü niyetli kimselerdir” yorumunda bulundu.

Yaşanan gerginliklerin artması üzerine sağduyu çağrılarını sürdüreceklerini belirten Kaynak, kimsenin suç işleme özgürlüğünün olmadığını sözlerine ekledi ve son olarak Suriyeli işçilerin düz işçilik yaptıklarına da dikkat çekerek, “Onlar olmazsa fabrikalar durur” ifadesini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091