Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU’NDA ENGELLİ SORUNLARI KONUŞULDU
 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü’nce hazırlanan konferans Türkoğlu Misak-ı Milli Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Bölüm Başkanı Psikolojik Danışman Fatih Kılıçkara, “Engellilerin ve Ailelerin Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Sunum boyunca Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı personellerinden Latif Aslan, işitme engelliler için  çeviri yaptı.

 Konferansta ayrıca Kahramanmaraş Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Hakan Vicdan konuk katılımcı olarak yer aldı ve Kahramanmaraş’ta engelliler için yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Sunum arasında Neyzen Ahmet Nebi Akpınar katılımcılara kısa bir ney dinletisi sundu.

Konferansın sonunda Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bozdoğan, Türkoğlu Cumhuriyet Savcısı Hakan Altun, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ, Engelliler Şube Mehmet Fatih Akşam, konferansın sonunda Fatih Kılıçkara ve Hakan Vicdan’a birer buket çiçek ve plaket takdim ettiler.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126