Öne Çıkanlar ÖZEL TARAFTARLAR 3 Aralık Dünya Engelli Günü 70 YETİM GİYDİRİLDİ 400 YILLIK BİR TARİHİMİZ VAR 3. METROPOL İLÇE

Bu haber kez okundu.

TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE DEĞİL
 İki Bakan, İçişleri Komisyon Başkanı ve üyelikleri ile siyaseten en güçlü dönemini yaşayan Kahramanmaraş, ekonomik verileri bir üst lige çıkarmaya hazırlanıyor. Doğası, kültürü ve ekonomik gelişmesi ile saklı cennet olarak anılan Kahramanmaraş, siyasette yakaladığı bu başarıyı taçlandırmak için gün sayıyor. Başta kültür ve turizm anlamında birçok yeniliğin yapılması beklenirken iş dünyası da yatırım için hazırlıklarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, KMTSO Meclis Başkanı Hanifi Öksüz, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Serdar Zabun Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Toprak, Akif Gölcü Salih Ziya Gümüşer, Fürkan Bayazıt, Hüseyin Özdal Sıddık Ciğer, Ertuğrul Korkut Tanrıverdi, Mehmet Beşen, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nu ziyareti sırasında Kahramanmaraşlı milletvekilleri ile bir araya geldi.

24, 25 ve 26. dönem milletvekilleri, Kahramanmaraş için yenilikçi, eski yeni kavramı olmadan hizmet edeceklerini Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere tüm sivil toplum örgütleri ile etkin bir çalışma yürüteceklerini söyledi.

BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı toplantı salonunda konuşan AK Parti 24. Dönem Milletvekili ve eski TBMM Başkanvekilliği Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Kahramanmaraş için yapılacak her yeniliğe kendisinin de mutlaka katkı sağlayacağını söyledi. Eski yeni ayrımı yapmadan çalışacaklarını belirten Sağlam, “Önemli olan Kahramanmaraş. Şu anda siyaseten Kahramanmaraş’ın en güçlü olduğu dönem. İki bakanlık ile yapılacak binlerce hizmet var. Bizde elimizden geldiği kadarı ile bakanlarımız ve milletvekillerimiz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

TÜRK KADININ ZAFERİ

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, “Sema Ramazanoğlu’nun bakan olması inanan Türk kadının zaferidir. Demokrasimizin, Cumhuriyet Tarihimizin zaferidir. Horlanan, arka da tutulan kadınlar bu ülkede bakan oluyorlar. Sembolik ve manevi değeri çok yüksek. Artık Türkiye eski Türkiye değil” dedi

YATIRIM YAPAN TÜRKİYE VAR

Bütün değerleri ile kalkınma hamlesini başlatan bir Türkiye olduğunu belirten Güvenç: “Savunma sanayisi gelişen, dosta güven düşmana korku veren bir duruma geldik. Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bu hareket tüm halkımız tarafından benimsendi. Sağlıkta, Eğitimde, Sanayi’de ve birçok alanda üst seviyelerdeyiz. Gerekli tüm dinamikleri sorgulayan ve yatırımlarını yapan bir Türkiye var. Sanayicimizin yatırımları sayesinde artık asayiş olaylarında düşüşler yaşanıyor. Bunun devamı için elimizden geleni yapacağız” dedi

 

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE SIKI ÇALIŞTIK VE ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkan Vekili Av. Veysi Kaynak, Ak Parti il başkanlığı döneminde başta Ticaret ve Sanayi Odası ile sıkı çalışmalarının olduğunu belirterek, “Kahramanmaraş AK Partiye çok büyük destek vermiştir. AK Parti il başkanlığı dönemimde Ticaret ve Sanayi Odası ile diğer sivil toplum örgütleri ile müşterek ve sıkı çalışmalarımız oldu. Teknik anlamda Kahramanmaraş için bize çok öneri ve proje getirdiler” dedi.

BİRLİKTELİK ÖNEMLİ

Birlik ve beraberlik içinde çalışmaların devam edeceğini belirten Kaynak şöyle konuştu: “Böyle bir sinerjinin devam etmesi lazım. Denizli içinde Kahramanmaraş içinde diğer şehirler içinde bu birlikteliği devam ettirmemiz lazım. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bizim geleceğimizi ilgilendiren bakanlık. Fert başına gelirimiz bu sene 10 bin Dolar önümüzdeki seneler 15 bin Dolar ama biz nesilleri kaybedersek geleceğimiz hiç olmaz. Şu anda Kahramanmaraş en şanslı dönemini yaşıyor. 2 Bakanımız var siyaseten çok güçlü temsil ediliyoruz”

KAHRAMANMARAŞ’IN HİZMETİNDE OLACAĞIZ

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi İlker Çitil, “ Türkiye ve Kahramanmaraş’ın hizmetinde olacağız. Bu süreçte üzerimize düşen ne varsa hep birlikte yapmak için elimizden geleni yapacağız” dedi

MİLLETVEKİLİ ÇEŞİTLİLİĞİ VAR

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) BMM Enerji Komisyonu Üyesi Mehmet Uğur Dilipak ise şöyle konuştu: “Bu tablo siyaseten özlenen bir tabloydu. Milletvekili çeşitliliği açısından da önemli bir yerdeyiz. Kahramanmaraş’ta da enerji alanında gerek devlet gerek se iş adamlarının çok ciddi yatırımları var. Burada enerji sektörünün sorunları ile alakalı çözüm üreteceğiz. Denizli ile Kahramanmaraş’ın organik bağının olması ile de kardeş şehirler protokolü yaparız”

İYİ BİR KAHRAMANMARAŞ İÇİN

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili TBMM, Milli Eğitim ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Üyesi İmran Kılıç, “Kahramanmaraş için elimizden geleni yapmak için burada çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önemli olan, önem arz eden sadece Kahramanmaraş. Bu doğrultuda tüm milletvekilleri ve Bakanlarımız ile uyum içerisinde çalışacağız” dedi

TÜRKİYE’DE ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili, TBMM Sağlık Komisyonu üyesi Nursel Reyhanlıoğlu ise Türkiye’de kadınlara verilen değerin her geçen gün arttığını belirterek: “Eskiden başörtülü gezmek bile çok zordu. Hamdolsun şimdi başörtülü bakanlarımız var. Bu zihniyetin değişmesi ile birlikte artık Türkiye’de birçok şey değişecektir” dedi.

24. Dönem Kahramanmaraş Milletvekilleri Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu ve Sevde Beyazıt Kaçar, eski yeni ayrımı yapmadan Kahramanmaraş için tüm yenilikleri yapacaklarını söylediler.

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol