banner1071
Öne Çıkanlar ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KÜTÜPHANELER MADALYALARINI ALDILAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI GALİBİYETE DOYMUYOR GAZETECİLER İFTARDA BİRARADA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ…

Bu haber kez okundu.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 Vatandaşların akın ettiği hayırlı olsun ziyaretlerine aynı zamanda oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de devam ediyor.

Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Öz ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Şube Başkanı Yunus Kahraman ve Yönetim Kurulu üyeleri, Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Mehmet Kuruçay ve Yönetim Kurulu üyeleri ile diğer sivil toplum kuruluşu temsilcileri Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a, tablo, çiçek, rozet ve plaket gibi çeşitli hediyeler de takdim edildi.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hayırlı olsun ziyaretlerine gelen sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ve vatandaşlara teşekkür etti.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070