banner671

banner663

banner664

banner673

banner674

banner675

banner676

banner677

SICAK ASFALT HAMLESİ ERDEMLİ’Yİ SARIYOR

16 Mart 2017 Perşembe 13:47
Bu haber 754 kez okundu

Erdemli Belediyesi asfalt ekibi ilçenin en eski okulu konumundaki Erdemli Lisesi civarında sıcak asfalt çalışması yaptı. Erdemli genelinde sıcak asfalt çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü bildiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “İlçemizin kaliteli bir görünüme sahip olabilmesi ve vatandaşlarımızın kaliteli bir yaşam sürdürülebilmesi için 7/24 durmadan çalışıyoruz ” dedi.

SICAK ASFALT HAMLESİ ERDEMLİ'Yİ SARIYOR
banner656
 Erdemli’de sıcak asfalt hamlesi sürüyor. İlçenin dört bir yanını sıcak asfaltla sarıp sarmalayacaklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ihtiyaç olan her yere anında müdahale edilerek çalışmalar yapıldığını kaydetti.

Erdemli’yi göreve başladıkları ilk yıldan bu yana karış karış asfalt hizmetleriyle ördüklerini söyleyen Belediye Başkanı Tollu, ekiplerin Erdemli Lisesi civarındaki yollarda sıcak asfalt çalışması yaptığını belirtti. Asfalt çalışmaları konusunda belediye olarak çok sıkı çalıştıklarını vurgulayan Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü:

 


KİMSE MERAK ETMESİN. SÖZ VERDİĞİMİZDEN DAHA FAZLASINI YAPACAĞIZ

 

“Belediye olarak asfaltlama hizmeti konusunda rakip tanımıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek daha fazla yeri asfaltla buluşturmak için gayret sarf ediyoruz. Birçok mahallemizi sıcak asfaltla tanıştırdık. Bu konuda son derece ciddi çalışmalara imza atıyoruz. Erdemli sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere sıcak asfalt hizmetini götürüyoruz. Erdemli’nin yayla mahalleleri de dahil asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız. Her zaman söylediğim bir sözü yine vurgulamak istiyorum; vatandaşımızın içi rahat olsun söz verdiğimizden daha fazla hizmeti gerçekleştireceğiz.”

Sıcak asfaltın Erdemli’nin kaliteli görünümü için çok önemli bir hizmet olduğunun altını çizen Tollu, Erdemli’yi her alanda geliştirdikleri gibi yol hizmetinde de en üstlere taşıyacaklarını söyleyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder