Öne Çıkanlar MAHŞER YERİ GİBİ siyaset ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

RAKETİNİ KAPAN PİAZZA’YA GELDİ
 Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ve “Kendine güveniyorsan raketini kap gel. Bu servis senin” sloganlarıyla çağrısı yapılan turnuva büyük ilgi gördü. Çok sayıda profesyonel sporcunun yanı sora amatör sporcuların da yoğun ilgi gösterdiği turnuva, büyük çekişmelere sahne oldu. Karşılaşmalar sonucunda dereceye giren sporculara çeşitli hediyeler verildi.

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilcisi Adem Morkaya, Piazza ile birlikte düzenledikleri turnuvaya Gaziantep, Adana ve Kilis’ten de katılımcılar olduğunu söyledi. Morkaya, toplam 65 erkek ve 15 kadın raketin katıldığı turnuvanın geleneksel hale getirilmesi için çalışacaklarını da bildirdi.

 

Alzheimere Karşı Koruyucu

Turnuvaya katılan, Adana Veteran Masa Tenisçileri Başkanı ve eski Adana Milletvekili  Kemal Sağ ise masa tenisinin her yaşta oynanmasının önemini vurgulayarak, bu sporun özellikle ilerleyen yaşlarda Alzheimer hastalığına karşı da koruyucu etki yaptığını da belirtti. Masa tenisi sporuna destek veren Piazza AVYM yetkilerine teşekkür eden Kemal Sağ, bu tür turnuvaların  Piazza’da geleneksel hale getirilmesini arzu ettiklerini ifade etti. Turnuva sonunda dereceye girenlere ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Adana Veteran Masa Tenisçileri Başkanı eski Adana Milletvekili  Kemal Sağ ve Piazza AVYM Müdürü Serbülent Tekinsen tarafından verildi. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol