banner1066
Öne Çıkanlar OKUL ÖNÜNDEKİ BETON ARTIKLARI TEHLİKE SAÇIYOR DOSTLUK GURUBUNDA BAYRAMLAŞMA Hayatınız Bir Gecede Değişebilir... BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR KILIÇ; HAKLI BİR GALİBİYET ALDIK

Bu haber kez okundu.

 PİAZZA’DAN “BİR BAĞIŞ BİR HAYAT”
 Piazza AVM ve Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile bir farkındalık projesine daha imza atıldı. “Bir Bağış Bir Hayat” sloganıyla sürdürülen organ bağışı kampanyası kapsamında Piazza’da organ bağışı standı kuruldu.

Piazza’da organ bağışı kampanyası başlatılması ve bu amaçla stant kurulması için yapılan törene İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Çoşkun, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr Semih Yancar, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr Semih Atilla ile sağlık çalışanları ve Kahramanmaraş Piazza yöneticileri katıldı.

İSLAM DİNİ AÇISINDAN DA CAİZ

Stantta görev yapan uzmanlar tarafından organ bağışı yapmak isteyen Piazza ziyaretçilerine önemli bilgiler verdi. Broşürlerde, organ bağışının hayat kurtarmadaki önemi, bağışların nereye ve nasıl yapılabileceği ve organ bağışının İslam dini açısından caiz olduğunu bildiren din adamlarının değerlendirmeleri gibi bilgiler yer aldı. 

Kurulan stantta görevli uzmanlar, ziyaretçilerin, organ bağışı ile ilgili sorularını da yanıtladı. Etkinlikte, çok sayıda Piazza ziyaretçisi stantlara gelip, organ bağış formunu doldurarak kampanyaya destek verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol