Öne Çıkanlar CEVİZ FİDANI DAĞITIMI YAPILDI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER CESUR FM AİLESİ İFTARDA CENGİZ ONARAN KERVAN YENİLENDİ

Bu haber kez okundu.

PEDİATRİK NÖROŞİRURJİ KURSU
 Konunun uzmanı çok sayıda konuşmacı ve katılımcının katıldığı kursun organizasyonunu, Türk Nöroşirurji Derneği üyesi olan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Nöroşirurji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi) Uzmanı Opr. Dr. Murat Geyik yapıyor.

Kursun açılış konuşmasını, etkinliğin sponsorları arasında bulunan ve 2014 – 2015 öğretim yılında eğitime başlayacak olan Sanko Üniversitesi adına,rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav yaptı. Prof. Dr. Sınav, tıp eğitimi verilmesi amacıyla üzere Gaziantep’te kurulan Sanko Üniversitesi’nin bu kadar önemli bir organizasyona destek vermesinin çok gurur verici olduğunu söyledi.

Katılımcı ve konuşmacılara, Gaziantep’te düzenlenen kursa katılarak, kendilerini  yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür eden Prof. Dr. Ahmet Sınav, şöyle konuştu:

“Çünkü medeniyetimiz için bilime ve bu yönde çalışmalara çok önem vermeliyiz. Biz de Sanko Üniversitesi olarak bunun önemine inandık ve hedeflerimizi bu yönde belirledik. Bu tür bilimsel çalışmalarda yer almaya ve katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Toplantının organizasyonunu üstlenen Opr. Dr. Murat Geyik ise böylesine önemli bilimsel bir toplantıya ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, Çocukluk Çağı Tümörleri konulu sunumunu yaptı.

Bu arada, 3 Mayıs’a kadar devam edecek etkinliğin düzenlenmesinde katkı sağlayanlaraplaket takdim edildi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol