Öne Çıkanlar ARIKAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINI BİLİYORUM TAKI TASARIM SERGİSİ AÇILDI ÖZEL SEKTÖRÜN GENÇ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ADAYLARINDAN BEKLENTİLERİ ÖNDER DOĞU AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISI

Bu haber kez okundu.

PAZARCIK BELEDİYE BAŞKANI BOZDAĞ’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
 Genel Sekreter Yardımcısı Mithat Karaaslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Belediye Başkanı Bozdağ: “ Bugün hem Sayın hocamızın halini hatırını sormaya hem de teşekkür etmeye geldik. Pazarcık Meslek Yüksekokulu binamızın inşaat işinin ihaleye çıkması bizi ziyadesi ile memnun etti. Bizler hem kendisine, hem de kendi şahsında bu işe emeği geçenlere teşekkür etmek için geldik. Ayrıca biliyorsunuz Sayın Hocam Pazarcıklı dolayısıyla Pazarcığa birlikte hizmet etmek ve akademik fikirlerinden faydalanmak için sık sık kendisini ziyaret edeceğimizi bildirmek için buradayız, sağ olsunlar her zamanki samimiyeti ile bizleri karşıladı kendisine ve mesai arkadaşlarına Pazarcığımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getiren KSÜ Rektörü Karaaslan ise göreve geldikleri günden bu yana ayırım gözetmeksizin hizmet yapmaya çalıştıklarını dile getirerek: “Makul ve mantıklı olan bütün işlerin yanındayız, Pazarcık Meslek Yüksekokul’unun ihalesini önümüzdeki Haziran ayında yapacağız. Gönül isterdi ki bütün işler hemen olsun bütün okullarımız bir an önce tamamlansın ama bu bir imkân meselesi ve bu imkânlarımızı şimdide Pazarcık Meslek Yüksekokulu için kullanıp bir an önce tamamlamak istiyoruz. Ben bu nazik ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum ” dedi.

 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol