Öne Çıkanlar ARIKAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINI BİLİYORUM TAKI TASARIM SERGİSİ AÇILDI ÖZEL SEKTÖRÜN GENÇ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ADAYLARINDAN BEKLENTİLERİ ÖNDER DOĞU AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISI

Bu haber kez okundu.

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KOLLARINI ERKEN SIVADI!
 Düne kadar belde olarak hizmet verirken, büyükşehir yasası ile beldelikten mahalleye dönüşen tatil, sağlık ve turizm yöresi Ilıca’da Onikişubat belediyesinin ağırlığı kendini hissettirirken, vatandaş da belediyeye teşekkür etti.

Sezon hazırlıklarını başlatan, temizliği ve ilaçlanması dâhil, bir sağlık ve turizm yöresine yapılması gereken ne varsa yapılacağı hissi verilirken, Ilıca’da sezon öncesi bozuk olan kaldırımlar ve yollar gözden geçiriliyor, bakım-onarımı yapılıyor.

Anlaşılan o ki Onikişubat Belediyesi hizmet için kolları erken sıvadı, vatandaşa, seçmene verdiği sözü yerine getirmek adına hizmet seferberliği ilan etti.

Tatil günü olmasına rağmen çalışmalarını sürdüren Onikişubat Belediyesi personelleri, özveriyle çalıştıklarını, başkanlarını mahcup etmeyeceklerini söylediler.
 Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol