Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

 OKAY’DAN  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİNE ZİYARET
 Kahramanmaraş İline ve Dulkadiroğlu İlçesine atanan Milli Eğitim Müdürlerini makamlarında ziyaret eden Başkan OKAY “Dulkadiroğlu İlçesinde tüm resmi kurumlar ile birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz, tüm kurumların ortak çabası İlçemizi hak ettiği seviyeye getirmek, bunun için çok çalışıyoruz. Bizim geleceğimiz çocuklarımızı yetiştiren Milli Eğitim camiasını ve çocuklarımızı önemsiyoruz. Değerli müdürlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mehmet Emin AKKURT  “Başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, Başkanımız ile istişare halinde çalışarak, İlimiz ve ilçelerimiz için çok güzel çalışmalar ortaya koyacağımıza inanıyorum” dedi.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Halil İbrahim ÇOLAKKADI ise “Başkanımıza bu nazik ziyaretimden dolayı teşekkür ederim. Belediyemizle birlikte güzel ve farklı çalışmalara imza atarak Dulkadiroğlu İlçemizin farkını ortaya koyacağız”  dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126