banner968

Nice yıllara Neşe

05 Haziran 2012 Salı 14:42
Bu haber 2138 kez okundu

Yerel medyanın hanımefendi ismi, Özgür Haber Gazetesi sahibi, düzenlediği gecelerle gündemden düşmeyen gazeteci arkadaşımız Neşe Yıldızhan, bir yaşına daha girmenin buruk sevincini yaşıyor.

Nice yıllara Neşe

Kahramanmaraş yerel medyasının sevilen ve sayılan ismi Neşe Yıldızhan ile beraber bir yaşına daha basan, bir yıl daha yaşlanan Ahmet Sarı için düzenlenen yaş günü partisinde konuşan hanımefendi gazeteci Neşe Yıldızhan; “Yaşımı söyleyemem. Ama bir yılı geride bırakmak hayatın gerçeği. Kaderin önüne geçmek mümkün değil. Yaşın bir önemi yok, önemli olan sağlıklı yaşamak” derken, yine Neşe Yıldızhan gibi aynı günde doğan ve yaşını söylemekten imtina eden Ahmet Sarı ise, “Allah yaş kaygısı versin. Sağlıklıyım,  huzurluyum, Allah’tan başka ne isteyebilirim. Bugün burada hem benim, hem de Neşe hanımın yaş günü partisi için bulunuyorum!” diye konuştu.

 

ÇİÇEKLER VE PASTALAR

 Yaş günü münasebetiyle, Özgür Haber Gazetesine pastalar ve çiçekler gelirken, Neşe Yıldızhan’a ait Özgür Haber Gazete bürosunda düzenlenen yaş günü partisinde yemekler yenildi, pastalar kesildi, nice yıllara dilekleri gönderildi.

Neşe Yıldızhan ve Ahmet Sarı’nın yaş günü partisine katılanlar arasında, Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, siyasetin artı değerdeki ismi Ejder Oruç’un kardeşi Alaaddin Oruç, aynı zamanda da Ejder Oruç’un halasının oğlu olan Ahmet Sarı, Valilikte çalışan, vali yardımcısı Erkan Bulgan’ın sekreteri ve Neşe Yıldızhan’ın yakın-samimi dostu hanımefendi kardeşimiz Fatma Karatutlu, Kimlik Gazetesi Halkla İlişkiler Müdiresi ve futbol hakemi Büşra Yakıcı, Özgür Haber Gazetesi çalışanı Büşra Kazıcı da hazır bulundular.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

BÜNYAMİN GÜNAL 7 yıl önce yorumlandı

mehmet fiskeci kardeçimin sitesi hayırlı olsun.başarılarının devamını diliyorum.neşe yıldızhan hanımefendi kardeşimizi ve dosları bir araya getirdi.sağolun.

0 Kişi beğendi.