Öne Çıkanlar Üniversite - Sanayi Buluşması Gerçekleşti BU TOPRAKLARI KORUMAK İÇİN HER TÜRK ASKER DOĞAR BAŞKAN OKAYIN ÇANAKKALE MESAJI 100 YILIN PROJESİNİ AÇIKLADI KALİTEDE DEĞİL FİYATTA REKABET EDİYORUZ

Bu haber kez okundu.

Nice yıllara Neşe

Kahramanmaraş yerel medyasının sevilen ve sayılan ismi Neşe Yıldızhan ile beraber bir yaşına daha basan, bir yıl daha yaşlanan Ahmet Sarı için düzenlenen yaş günü partisinde konuşan hanımefendi gazeteci Neşe Yıldızhan; “Yaşımı söyleyemem. Ama bir yılı geride bırakmak hayatın gerçeği. Kaderin önüne geçmek mümkün değil. Yaşın bir önemi yok, önemli olan sağlıklı yaşamak” derken, yine Neşe Yıldızhan gibi aynı günde doğan ve yaşını söylemekten imtina eden Ahmet Sarı ise, “Allah yaş kaygısı versin. Sağlıklıyım,  huzurluyum, Allah’tan başka ne isteyebilirim. Bugün burada hem benim, hem de Neşe hanımın yaş günü partisi için bulunuyorum!” diye konuştu.

 

ÇİÇEKLER VE PASTALAR

 Yaş günü münasebetiyle, Özgür Haber Gazetesine pastalar ve çiçekler gelirken, Neşe Yıldızhan’a ait Özgür Haber Gazete bürosunda düzenlenen yaş günü partisinde yemekler yenildi, pastalar kesildi, nice yıllara dilekleri gönderildi.

Neşe Yıldızhan ve Ahmet Sarı’nın yaş günü partisine katılanlar arasında, Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, siyasetin artı değerdeki ismi Ejder Oruç’un kardeşi Alaaddin Oruç, aynı zamanda da Ejder Oruç’un halasının oğlu olan Ahmet Sarı, Valilikte çalışan, vali yardımcısı Erkan Bulgan’ın sekreteri ve Neşe Yıldızhan’ın yakın-samimi dostu hanımefendi kardeşimiz Fatma Karatutlu, Kimlik Gazetesi Halkla İlişkiler Müdiresi ve futbol hakemi Büşra Yakıcı, Özgür Haber Gazetesi çalışanı Büşra Kazıcı da hazır bulundular.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
BÜNYAMİN GÜNAL 8 yıl önce

mehmet fiskeci kardeçimin sitesi hayırlı olsun.başarılarının devamını diliyorum.neşe yıldızhan hanımefendi kardeşimizi ve dosları bir araya getirdi.sağolun.

banner1050