Öne Çıkanlar Nilden Bayazıt Postalcı BÜYÜK TEHLİKEYE SON 2 GÜN MUHTARLARLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ NÜFUS CÜZDANI MAVİ İMİŞ TEPE; ÇIRAK YETİŞMİYOR

Bu haber kez okundu.

MAHÇİÇEK’TEN ÇOCUK HASTALARA SÜRPRİZ ZİYARET

Hastalara moral ve motivasyon amaçlı yapılan ziyarette, Başkan Mahçiçek beraberinde getirdiği Kahramanmaraş’a özgü çete kıyafetli örgü bebekleri, hasta bakım setlerini ve yeni doğan setlerini ailelere karanfil eşliğinde takdim etti.

Ziyaret esnasında Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, şu açıklamalarda bulundu.

“ Bizler teşkilat olarak seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da esnaflarımızı, yaşlılarımızı her zaman ziyaret etmekle mükellefiz. Yatan hasta çocuklarımızın halini,  hatırını sorarak geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Öncelikle Kadın Doğum hastanemizin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldık. Sonrasında da Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek’le birlikte geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Bu ziyaretimizden vatandaşlarımız ve çocuklarımız memnun oldular. Biz de her zaman olduğu gibi onların dertleriyle dertlenmiş olmak, onlarla hasbihal etmekten, hemhal olmaktan mutlu olduk. Belediye Başkanım Hanefi Mahçiçek’e böyle anlamlı projeye öncülük ettiği için teşekkür ediyorum.”

Sosyal Belediyeciliğin ve Gönül Belediyeciliğinin en güzel örneğini sergileyen Başkan Mahçiçek ise şu ifadelere yer verdi.

“Bugün Kadın Doğum Hastanemizde küçük çocuklarımızı ve ailelerini ziyaret etme imkanı bulduk. Belediye olarak da, AK Parti teşkilatı olarak da toplumun her kesimine ulaşmak, onlara dokunmak için gayret gösteriyoruz. Bunun siyasetini de yapmıyoruz. Bu bir insanlık gereği, inancımızın ve değer yargılarımızın gereği. Bu ziyaretimizde gördük ki, hastanemizdeki bakım ve tedavi uluslararası ölçütlerin üzerinde. Türkiye sağlık alanında hükümetimiz döneminde mükemmel gelişmeler ve atılımlar yakalamış durumda. Ve dünyaya örnek, hem fiziki hem de bakım ve tedavi anlamında. Son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Ben bütün çocuklarımıza gönülden, yürekten Cenab-ı Hak’tan şifalar diliyorum. En kısa sürede sağlıklarına kavuşup aileleriyle birlikte mutlu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Gördük ki burada annelerimizin de hasta yavruları başında beklemeleri büyük bir fedakarlık örneği. Bütün annelerimize geçmiş olsun diyor, yavrularıyla sağlıklı, mutlu bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum.”

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi Şule Şirin Berk Hanım, hastanelerine yapılan moral ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hastalıklarını kısa bir süreliğine unutan minikler kendilerine verilen oyuncaklar ve hediyelerle yüzleri güldü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol