banner1028
Öne Çıkanlar ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI! Cengiz ve Emirhan Gitti AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ GÜRZ: ŞEHİTLERİMİZ KALBİMİZDE YAŞIYOR

Bu haber kez okundu.

 “KUTSAL’A TEBRİK ZİYARETİ “
 Gazeteciler: Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Halil Hınaz, İsmail Koyuncu, Adem Gemci ile önceki gün hayırlı olsun ziyaretinde bulunan gazeteciler yeni müdürü tebrik ettiler..

       Hayırlı olsun ziyaretinde bir açıklama yapan Lise müdürü Şeref Kutsal: “ 2006 yılından bu yana Çözüm Dershanesi olarak faaliyet gösteren dershane, bugüne kadar binlerce öğrenci öğrenciyi istedikleri üniversitelere yerleştirmiş, hiçbir ceza alma yada kapanma sorunlarıyla karşılaşmamış, her zaman yol haritası dürüstlük ilkesi ve kanunlar çerçevesinde olmuştur. İlk dönüşüm başvurusu çözüm dershanesinden olmuştur. Necip Fazıl Temel Lisesi ismiyle 25.12.2014 tarihinde ilimiz Milli  Eğitim Müdürlüğüne başvurulmuştur.

          Necip Fazıl Temel Lisesi Müdürü Şeref Kutsal 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Fen Lisesi, Anadolu Lisesi standartlarında Eğitim-Öğretime açılmıştır. Deneyimli eğitim kadromuz ilimiz eğitim seviyesini yükseltmek için Eğitim-Öğretime hazırdır. Kayıtlarımız devam etmektedir.

         Necip Fazıl Temel Lisesi Müdürü Şeref Kutsal 1959  yılında Kahramanmaraşta doğmuş, ilk öğretimini Dumlupınar, orta öğretimini İmam Hatip Lisesinde, Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği bölümünde 1987 yılında tamamladı.

          1975 yılında ağır sıklette güreşte Yıldızlar Türkiye Şampiyonu, 1975-1976 liseler arası Türkiye Şampiyonu, 1976-1977 Karakucak Türkiye Şampiyonu, 1976-1977 Üniversiteler arası Türkiye Şampiyonu olmuştur. 8,türkiye birinciliği vardır.

         İlk öğretmenlik görevini Kocaeli-Gebze Anadolu Teknik Meslek Lisesinde başlamıştır. Sonra sırasıyla Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesi, Kahramanmaraş Lisesi, Kahramanmaraş Anadolu Öğretmen Lisesinde Kimya Öğretmeni olarak çalışmıştır. 2015-2016 öğretim yılında Özel Necip Fazıl Temel Lisesinde Müdür olarak çalışmaya başlamıştır.

         Memleketimizin ufkunu aydınlatacak okulumuz Necip Fazıl Temel Lisesi Kahramanmaraşa, ülkemize hayırlı olsun,” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029