Öne Çıkanlar DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ HAVVA SAYGAZ GÜRZ MECLİSTE MARAŞIN SESİ OLACAĞIZ HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

KALE, ANDIRIN’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
 Kale, andırınlıların sorunlarını dinleyip onlarla sohbet etti.

Andırın halkı kaleye bu yolda yanında olduklarını dile getirerek bu yolda başarı temennisinde bulundular.

Kale, köy, köy mahalle, mahale andırınlılarla her konuda temaslarda bulunarak mecliste görev verilirse görevi süresince halkla bağlantıda olacağını dile getirerek onlarla istişarelerde bulunacağını dile getirdi.

Kale,  Andırın’da yaptığı açıklama’da tavır almanın zamanı geldiğini söyleyerek, Türk Milletinin tüm evlatları gibi ben de ülkemi ve insanlarımı seviyorum. Ülkemin son yıllarda içerisinde bulunduğu sosyal çalkantıları sağlıklı bulmadığım gibi kaygı ile izliyorum. Yaşadığımız günlerin endişe verici olması, ancak sadece endişelenmenin çözüme katkı sunmayacağını , tavır almak gerektiğini düşündüğümden aday adayı oldum. İleride çoçuklarımın  ” siz o günlerde ne yapıyordunuz?”  Sorusuna  cevap verebilmek için , yaşadığımız sorunların çözümünde tarafımı belirtmek gayesiyle adayım dedi.

Halkın meclisinin kişilerin şahsi arzularının değil halkın sorunlarının çözüldüğü yer olduğuna ve siyasetin de bu amacı gütmesi gerektiğine inandığım için adayım.

Kale, Andırın’lı hemşerilerimin görüş ve beklentilerini parlementoya taşımak, sorunlarının çözümüne katkı sunmak için adayım diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol