banner1028
Öne Çıkanlar türkoğlu EJDER ORUÇ TEŞKİLATLARI HEYECANLANDIRIYOR siyaset seminer millet vekili

Bu haber kez okundu.

KAHBE EYLÜLLERİ UNUTMAYACAĞIZ!
 MHP Milletvekili Adem Gürz’den önce kısa bir açıklamada bulunan MHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, şehit düşen asker ve p polislerimiz için Allah’tan rahmet diledi, sonra da sözü aday-adayı Adem Gürz’e bırakarak, başarı dileklerinde bulundu.

Gürz, “dürüst, ilkeli ve bilge liderimiz sayın devlet bahçeli beye saygı, muhabbet ve bağlılıklarımı ifade etmek istiyorum” diye başlayan cümlesi ardından; 12 Eylül darbesinin yıl dönümü sebebiyle açıklamasına geldiğinde, “12 EYLÜL, ÜLKÜCÜ HARAKET İÇİN ÇOK KÖTÜ ANILARLA DOLU KARA BİR GÜN. 12 EYLÜL ÜLKÜCÜ HARAKETİN ÜSTÜNDEN BİR SİLİNDİR GİBİ GEÇMİŞ, ÜLKÜDAŞIMIZ İDAM EDİLEREK, CEZAEVLERİNDE İŞKENCE GÖREREK ŞEHİT EDİLMİŞTİR. BİRÇOĞU DA HAYATLARININ BAHARINI CEZAEVLERİNDE GEÇİRMİŞTİR. O GÜN BU İHTİLALİ GERÇEKLEŞTİRENLER TÜRK MİLLETİNİN VİCDANINDA HAPSOLMUŞLARDIR. ÜLKÜCÜLER İSE GÖNÜLLERDE TAHT KURMUŞTUR.

ÜLKÜCÜLERİN MÜCADELELERİNİN DOĞRULUĞU BİR DEFA DAHA İSPAT EDİLMİŞTİR. BU VESİLEYLE 12 EYLÜLÜ VE KARA ZİHNİYETİNİ KINIYOR ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM..BİZLERE BIRAKTIKLARI EMANETLERİ SONUNA KADAR ŞEREFLE TAŞIYACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ. NE KAHPE EYLÜLLERİ UNUTACAĞIZ, NE DE O GÜNLERİN YİĞİT ÇOCUKLARINI.

ÜLKEMİZ KAN GÖLÜNE DÖNDÜ, MİLLETİMİZ ARASINDA AYRILIK OLUŞTU. BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLAYAN DEĞERLERİ BİR BİR KAYBETMEYE BAŞLADIK.  MİLLETİMİZ VE DEVLETİMİZİN İSTİKBALİ İÇİN BİR KAYGISI OLMAYAN İKTİDAR VE SARAY, KUTUPLAŞTIRMA SİYASETİNİN SONUÇLARINI ALMAYA BAŞLADILAR. ÜLKEMİZ EĞER ÖNLEM ALINMAZSA HIZLA İÇ SAVAŞA VE BÖLÜNMEYE DOĞRU GİDİYOR. BİN YILLIK KARDEŞLİĞİ BOZMAYA ÇALIŞAN ODAKLAR İLE HÜKÜMET EL ELE VERMİŞ DURUMDA. TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURULUŞ FELSEFESİ VE DEĞERLERİ İLE ÇATIŞAN, TÜRK MİLLETİNİN MİLLİ VE MANEVİ DUYGULARINI YOZLAŞTIRAN BU HÜKÜMET GÜZEL ÜLKEMİZİ KAOSA DOĞRU SÜRÜKLEMEKTEDİR” dedi.

VEBAL, ANALARIN ACI VE GÖZYAŞI İLE AKP

GÜRZ, KONUŞMASININ DİĞER BÖLÜMÜNDE ŞU CÜMLELERİ SÖYLEDİ:

“GELDİĞİMİZ BU AŞAMADA ÇÖZÜM DENİLEN ÇÖZÜLMENİN PKK ‘ YI SİLAHLANDIRMA VE SALDIRI KONUMUNA GETİRME SÜRECİ OLDUĞU SOMUTLAŞMIŞTIR. ŞEHİTLERİMİZİN VEBALİ, ANALARIN ACI VE GÖZ YAŞLARI AKP VE SARAYIN OMUZLARINDADIR.

KENDİSİNDEN BAŞKA HİÇKİMSENİN DÜŞÜNCESİNE İTİBAR ETMEYEN HİÇBİR MİLLİ GÜCÜN VARLIĞINI KABUL ETMEYEN, BU HÜKÜMET MİLLİYETÇİ HARAKET PARTİSİNİN VE BİLGE LİDERİNİN ON YILDIR YAPTIĞI UYARILARI DİKKATE ALMAMIŞTIR. ÇÖZÜM SÜRECİNİN BİR İHANET SÜRECİ OLDUĞUNU BİZ HAYKIRDIKÇA HÜKÜMET DUYMADI. ÜLKEMİZİN DOĞU VE GÜNEYDOĞUSUNDA DEVLET OTARİTESİNİN KALMADIĞINI BİZ SÖYLEDİKÇE HÜKÜMET GÖRMEZDEN GELDİ.

BU AYRILIKÇI POLİTİKANIZLA MİLLETİMİZ VE ÜLKEMİZ BÖLÜNÜYOR DEDİKÇE; BU HÜKÜMET BİZİ SUÇLADI. GELİNEN SÜREÇ GÖSTERDİKİ MHP SÖYLEDİĞİ VE ÖN GÖRDÜĞÜ HERŞEYDE HAKLI ÇIKTI. ARTIK BUNU MİLLETİMİZİN VE HALKIMIZIN GÖRMESİ GEREKİYOR.

ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ ÜZERİNE OYUN OYNAYAN ODAKLAR HÜKÜMETİN HERTÜRLÜ YARDIMINA RAĞMEN BAŞARILI OLAMADILAR. ÇÜNKÜ KARŞILARINDA HER ZAMAN MHP Yİ VE DEVLET BAHÇELİYİ BULDULAR. OYUNLARINI BOZAN BU MİLLİ GÜCÜ SON KALEYİ YIKMADAN BU ÜLKEYİ BÖLEMEYECEKLERİNİ GÖRDÜLER.  BÜTÜN GÜÇLERİNİ MHP BOZMA ZAYIFLATMA DEVLET BAHÇELİ SİZ BİR MHP ARZULARI İÇİN HARCAMAYA BAŞLADILAR. YERLİ İŞBİRLİÇİLERİ VE KALEMİ  ZEHİR SAÇAN SÖZDE  AYDIN VE YAZARLARIDA KULLANARAK MHP ÜSTÜNDE BASKI KURMAK VE TOPLUMUN ALGISINI KURGULAMAK İÇİN HERŞEYİ YAPTILAR.

YEDİ HAZİRAN SEÇİMLERİN DEN SONRA AKP NİN TEK BAŞINA İKTİDARA GELEMEMESİ, SARAYIN BAŞKANLIK HAYALLERİNİ, PKK NIN ÖZERKLİK VE BAĞIMSIZLIK HAYALLERİNİ, BOP PROJESİNİN MİMARLARININDA ORTADOĞUDAKİ HAYALLERİNİ SUYA DÜŞÜRDÜ. İŞTE OYUN BURDAN SONRA BAŞLADI. MİLLİ GÜÇLERİ VE REFLEKSLERİ YOK ETMEK VE TOPLUMU FARKLI DÜŞÜNCELERDE TOPLAMA DÜŞÜNCESİ HARAKETE GEÇTİ. BAŞBAKANIN BALKON KONUŞMASINDA UFUKTA YENİDEN SEÇİM GÖZÜKÜYOR SÖZÜ SARAYIN BİR MESAJIYDI. SADECE OKUYUCUSU BAŞBAKAN DI İLERLEYEN ZAMANLARDA BUNU HEP BİRLİKTE GÖRDÜK. HÜKÜMETİN KURULMAMASI YÖNÜNDE BAŞBAKAN VE SARAY HER TÜRLÜ MANEVRAYI YAPMIŞTIR. MİLLETİMİZİN AKLI İLE DALGA GEÇER GİBİ, BUNUN SUÇLUSU MHP YMİŞ GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞMIŞTIR.

MHP Yİ HÜKÜMETİ KURMAMAK VE HAYIRCI İLAN ETME PROJESİ UYGULANMAYA KOYULMUŞTUR.

GENEL BAŞKANIMIZIN BU OYUNLARIN HEPSİNİ BOZACAK ÇIKIŞLARI GELİNCE ŞAŞIRDILAR VE BOCALADILAR.

GENEL BAŞKANIMIZIN; 4 MADDE KONSUNDA SAMİMİ OLUN HÜKÜMETİ KURALIM DÜŞÜNCESİ KARŞISINDA BAŞBAKAN SARAYA YENİLMİŞTİR.

 

ÜLKÜCÜLER VE TÜRK MİLLİYETÇİLERİ BÜTÜN OYUNLARIN FARKINDA VE İDRAKİNDEDİR. BU NEDENLE TÜRK MİLLETİ VE DEVLETİNİN DÜŞMANLARINA BURADAN SESLENMEK İSTİYORUM; MHP ŞİMDİ HER ZAMAN KİNDEN DAHA DİRİ DAHA BİRLİK İÇİNDE VE DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE LİDERİNİN ARKASINDA DİM DİK DURMAKTADIR. HİÇBİR PROVAKASYON GİRİŞİMİ BİZİ ETKİLEYEMEZ. LİDERİMİZİN EMRİ OLMADAN ASLA SOKAĞA ÇIKMAYACAĞIZ. LİDERİMİZ EMREDERSE DE HİÇ KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN ANADOLUYU YENİDEN FETHETMEK UZUN SÜRMEYECEKTİR. ÜLKÜCÜ İRADENİN MİLLİ GÜCÜNÜ KİMSE ZAYIFLATAMAZ VE SORGULAYAMAZ.   

BİR MAKAM, BİR KOLTUK İÇİN ÜLKE KAN GÖLÜNE DÖNDÜ!

AKP HÜKÜMETİNİN, BİZİM SEÇİM ÇALIŞMASI STRATEJİMİZİ BOZMAK İÇİN TOPLUMDA OLUŞTURMAK İSTEDİĞİ  EN ÖNEMLİ ALGI; NEDEN HÜKÜMETİ KURMADI NEDEN HAYIRCI DAVRANDI SORULARINI YÖNELTEREK MHP Yİ ZOR DURUMA DÜŞÜRECEKLERİNİ SANIYORLAR. DEĞERLİ ÜLKÜDAŞLARIM SAVUNMA YAPMASI GEREKEN TEK PARTİ AKP DİR. MİLLİYETÇİ HARAKET PARTİSİNİN SAVUNMA YAPMASINI GEREKTİREN HİÇBİRŞEY YOKTUR. MHP GENEL BAŞKANINA HÜKÜMET KURMA GÖREVİ VERİLMEMİŞTİR. KOALİSYON KURMA TEKLİFİ DE YAPILMAMIŞTIR. ARTIK SİZ SORACAK VE SORGULAYACAKSINIZ. ÇÖZÜM VE İHANET SÜRECİNİ SORACAKSINI, YOLSUZLUK VE HIRSIZLIKLARIN DİZ BOYU OLDUĞUNU SORACAKSINIZ, YOLSUZLUK YAPAN BAKANLARIN NEDEN KORUNDUĞUNU SORACAKSINIZ, BİR MAKAM BİR KOLTUK İÇİN ÜLKENİN NASIL KAN GÖLÜNE DÖNDÜRÜLDÜĞÜNÜ SORACAKSINIZ. YANİ ARTIK BİZ SORACAĞIZ ONLAR CEVAPLAYACAK.

BU SEÇİM SÜRECİNDE ÇOK AKILLI, STRATEJİK, ÇALIŞKAN OLACAĞIZ VE HALKIMIZA TÜM GERÇEKLERİ YORULMADAN ANLATACAĞIZ. HALKIMIZIN DOĞRULARI GÖRMELERİ ANLAMALARI İÇİN SABIRLA ONLARI DİNLEYECEĞİZ  VE İKNA EDECEĞİZ..

TÜRK MİLLETİNİN ASİL EVLADLARI

TÜRK MİLLETİNİ VE DEVLETİNİ CANINDAN ÇOK SEVEN, BU MİLLETİN KARA BAĞRINDAN ÇIKAN, VATAN MİLLET  VE BAYRAK SEVDALISI OLARAK YETİŞEN ÜLKÜCÜ KADROLAR MUTLAKAGÖREVE GELMELİDİR. ÜLKEMİZİN YEGANE KURTULUŞU MHP NİN İKTİDARI İLE MÜMKÜNDÜR.

 TÜRK MİLLETİNİN ASİL EVLATLARI, TÜRK DEVLETİNİN ASIL SAHİPLERİ ÜLKÜCÜLER OLARAK, HIRSIZLIĞA, YOLSUZLUĞA,BÖLÜNMEYE VE  VATAN TOPRAKLARININ PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNE BAŞ KALDIRIYORUZ…

DÜRÜSTLÜK VE DURUŞ ABİDESİ, İLERİ GÖRÜŞLÜ, ÇELİK İRADELİ GERÇEK DEVLET ADAMI, ASRIN LİDERİ DEVLET BAHÇELİYİ BAŞBAKAN YAPACAĞIZ.  VE MİLLETİMİZİN YOLUNU AÇACAĞIZ. İNANIYORUZ…

PARTİMİZİN BAŞARISI İÇİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAYACAK, GÖNÜL SEFERBERLİĞİ BAŞLATACAĞIZ. POZİTİF ENERJI OLUŞTURARAK SAMİMİYETİMİZİ YANSITACAĞIZ. ÜLKÜCÜ HARAKETİN VATANINA MİLLETİNE VE BAYRAĞINA OLAN SAMİMİYETİ TORAĞIN SUYA OLAN MUHABETİ GİBİDİR. MİLLETİMİZ BU HAYKIRIŞIMIZI ANLAYACAK;

ÇÜNKÜ BİZ MİLLETİMİZ ARTIK DUYSUN İSTİYORUZ ÇIĞLIĞIMIZI! BU SESSİZ BİR ÇIĞLIK DEĞİL; BU ÇIĞLIK MİLYONLARIN GÜR SESİ; UMUTSUZLARIN UMUDU OLDU ARTIK…

ŞUNA EMİN OLUN Kİ ; TÜRK MİLLETİNİN İSTİKBALİNİN VEBALİNİ DÜRÜSTÇE TAŞIYACAĞIZ.. SÖZÜMÜZ SÖZ ÇÜNKÜ ;

ÜLKÜCÜLÜK ŞEREFTİR.. ASİL RUHLAR – CESARETLİ YÜREKLER – AHLAKLI BEDENLER TAŞIYABİLİR

ANCAK….

BAŞBUĞUMUZUN ŞU SÖZÜ İLE BİTİRMEK İSTİYORUM;

YER BENİ ! YER BENİ

 İÇERİME BİR KURT DÜŞTÜ, YER BENİ…

BENDE BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELMEZSEM KARA TOPRAK SİNESİNE SIĞDIRMAZ YER BENİ…

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ALLAHA EMANET OLUN…

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029