banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

GÜNGÖR’DEN KABİTEM’E ZİYARET
 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya, Büyükşehir Belediyesi Bedri Akkaya ve Büyükşehir Belediyesi Hüseyin Ağır ile birlikte Karacasu’da bulunan KABİTEM’i (Kahramanmaraş Büyükşehir İtfaiyesi Eğitim Merkezi) ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Heyete, ziyaretleri sırasında, İtfaiye Dairesi Başkanlığı Müdürleri eşlik etti.

Kabitem’de görev yapan Büyükşehir İtfaiyesi Eğitmenleriyle görüşüp bilgi alan Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, tesislerde eğitim gören Adıyaman, Besni ve Kahta İtfaiye personeli ile bir süre sohbet etti.

Yangın evi, kuyu-kurtarma gibi birçok istasyonun bulunduğu tesisi inceleyen Güngör, KABİTEM’in ülkemizdeki birkaç tesisten biri olduğunu belirterek her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Eğitmenler ve kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektiren heyet, daha sonra KABİTEM tesislerinden ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol