banner1028
Öne Çıkanlar MUHTARLAR YARDIM KERVANINA KATILDILAR VEDA HUTBESİ CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER KONUKOĞLU: BAŞAK TRAKTÖR SANKO GÜVENCESİNDEDİR ÇOCUKLAR HAVUZLARI ÇOK SEVDİ

Bu haber kez okundu.

Geç gelen ödül

İnşaat sektöründe, müteahhitler arasında hatırı sayılır bir yeri olan Doğanay İnşaat sahibi Abidin Doğanay da ciddi ve tutarlı hareketleri kadar, yaptığı mükemmel işleri sebebiyle geç ödüllendirilen müteahhitlerden birisi.

Kamu kurum ihalelerine girip de üstlendiği işten yüzünün akı ile çıkan, bu anlamda Ekinözü Kız Öğrenci Yurdu ile, 24 derslikli Yahya Kemal İlköğretim Okulu ve Ana Okulu’nu bitirip  eğitim camiasına teslim etmesinden ötürü, dönemin il milli eğitim müdürü Sebahattin Akgül tarafından takdir edilip ödüllendirilmek istenmesine rağmen, Akgül’ün tayinle gel-gitleri sebebiyle bir türlü eline geçmediği plaket ve teşekkür belgesi, nihayet sahibini buldu, Abidin Doğanay ödülüne geç de olsa kavuşmuş oldu.

“Bu ödül benim için önemli. Yaptığım ve yapacağım işlerin belgesi. Geç de olsa ödüle kavuşmak bizi daha iyiyi ve daha mükemmeli yapmaya teşvik edecek!” diyen Doğanay, “Kahramanmaraş eğitimine kazandırdığımız,  eğitim kurumlarının yapımında yüklenici firma olarak kaliteyi ön plana aldığımız için bu ödülü bize layık görenlere teşekkür ederim” dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029