banner968

Geç gelen ödül

04 Haziran 2012 Pazartesi 13:53
Bu haber 1336 kez okundu

Siz başarılı, siz yetenekli ve üstlendiğiniz işi kaliteli ve zamanında yapar da, gerek şahsınızın, gerekse ve firmanızın yüzünü kara çıkartamazsanız, kamuoyu sizi takdir eder ve ödüllendirir.

Geç gelen ödül

İnşaat sektöründe, müteahhitler arasında hatırı sayılır bir yeri olan Doğanay İnşaat sahibi Abidin Doğanay da ciddi ve tutarlı hareketleri kadar, yaptığı mükemmel işleri sebebiyle geç ödüllendirilen müteahhitlerden birisi.

Kamu kurum ihalelerine girip de üstlendiği işten yüzünün akı ile çıkan, bu anlamda Ekinözü Kız Öğrenci Yurdu ile, 24 derslikli Yahya Kemal İlköğretim Okulu ve Ana Okulu’nu bitirip  eğitim camiasına teslim etmesinden ötürü, dönemin il milli eğitim müdürü Sebahattin Akgül tarafından takdir edilip ödüllendirilmek istenmesine rağmen, Akgül’ün tayinle gel-gitleri sebebiyle bir türlü eline geçmediği plaket ve teşekkür belgesi, nihayet sahibini buldu, Abidin Doğanay ödülüne geç de olsa kavuşmuş oldu.

“Bu ödül benim için önemli. Yaptığım ve yapacağım işlerin belgesi. Geç de olsa ödüle kavuşmak bizi daha iyiyi ve daha mükemmeli yapmaya teşvik edecek!” diyen Doğanay, “Kahramanmaraş eğitimine kazandırdığımız,  eğitim kurumlarının yapımında yüklenici firma olarak kaliteyi ön plana aldığımız için bu ödülü bize layık görenlere teşekkür ederim” dedi.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder