Öne Çıkanlar DEDEZADE SOKAĞI HAYAT BULUYOR! dizi BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ TIP VE BİYOLOJİK BİLİMLERDE İNOVASYON NAİL VE ERTUĞRUL

Bu haber kez okundu.

GEBZE’DE YAŞAYAN KAHRAMANMARAŞLILAR DİKKAT
 

Türkiye’nin birçok yerinde Kahramanmaraşlı hemşerilerimiz kurumsallaşarak bir araya geliyorlar. Bunun son örneği Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde geçekleşti. İstanbul ile Kocaeli (İzmit) illerinin arasında bulunan sanayi tesisleri ile büyük bir önemi bulunan Gebze ilçesinde birçok Kahramanmaraşlı hemşerimiz bulunuyor. Gebze de yaşayan Kahramanmaraşlılar bir araya gelerek Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği’ni kurdular.

            Gebze ve Çevresinde Yaşayan Kahramanmaraşlılara Mesaj

            Derneğin kuruluşu hakkında açıklamalarda bulunan Adem Oktay; “Dernekler, sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkararak yaşatmayı ve geliştirmeyi amaçlar. Üyeler ve hemşeriler arası iletişim kurulmasını akrabalık bağlarının yanında, hemşerilik bağlarının güçlenmesini sağlar. Güzel şeyler yapmak, şu gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek, hayırlı işlere vesile olmak niyetindeyiz bu amaçla Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği kurduk. Hemşerilerimize duyurulur.

            Yeni kurulan Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği teşkilatında Yönetim Kurulu Başkanı Âdem Oktay, Başkan Yardımcıları Zekeriya Topuzoğlu ve Süleyman Demircan, Emrah Gözel, Muhasebe Sorumlusu Seyfi Küçük, Ahmet Gözel, sosyal faaliyetler sorumlusu Mahmut Ünlü, diğer kurucu üyeler ise Mehmet Yıldırım, Muammer Karadağ, Mehmet Perçem, İsmail Ramazanoğlu, Fazlı Sarıaslan, Haydar Usta, Ali Temiz, Veli Danacı’dan oluşuyor.

            Gebze Kahramanmaraşlılar Derneği ile ilgili bilgi almak isteyenler Ahmet Gözel ile 0535 591 12 88 numaralı telefondan irtibata geçebilirler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol