banner1071
Öne Çıkanlar KEÇİÖREN FIRTINAYI 2-3 YENDİ BÜYÜKŞEHİR İLÇELERDE ÇALIŞIYOR KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI SÜFYAN EMİROĞLU BAYAN GÜREŞÇİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Bu haber kez okundu.

ERKOÇ DESTEK İSTEDİ, DESTEK SÖZÜ VERDİ
 Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Adayı Fatih Mehmet ERKOÇ, güreşçilerin sorunlarını dinledi ve Türk güreşinin anavatanı Kahramanmaraşlı pehlivanları her zaman yakından takip ettiğini ve aslında siyasetinde bir pehlivanlık olduğunu söyledi.

30 Marttan sonra Kahramanmaraşlı pehlivanlarımıza, güreş sporumuza ve ilimizdeki tüm spor dallarına destek vereceğini onlara yakışır tesisleşme ve sporcu yetişmesinde ellerinden ne geliyorsa yapılacağı sözünü verdi.

ERKOÇ, Her zaman söylüyoruz Kahramanmaraş’ımızda futbol, voleybol, basketbol, gurur kaynağımız güreş ve tüm branşlarda spor yapan genç kardeşlerimize yönelik destek projelerimiz var. Kahramanmaraş sporcu fabrikası olacak. Spor yapan ve ilgi duyan tüm gençlere sözümüz var onlara destek olacağız.

Daha sonra söz alan Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sıtkı GÜVENÇ, Büyükşehir Adayı Fatih Mehmet ERKOÇ’ un diğer projelerinde olduğu güreş ve spor dallarında büyük projeleri olduğunu kendilerinin de desteğiyle Kahramanmaraş’ın başta ulaşım olmak üzere büyük dönüşüm yaşayacağını söyledi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070