Öne Çıkanlar dizi BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR MUHAMMED GEVHER BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI Akbaba Ailesi

Bu haber kez okundu.

ELİS, CİLT BAKIMINDA SON ADRES
 Bu sektöre uzun yıllarını veren, çevresinde bu sektörün önde gelen ismi ve firması olduğu bilinen güzellik bakım uzmanı, estetiysen Seval Çeviker, son modern cihazlar ve uygulamalar ile bu alanda iddialı olduklarını belirterek, müşteri hizmet kalitesi ile güçlerini ve varlık nedenlerini isbata hazır olduklarını söyledi.

Makul ve cazip fiyatlar ile güzellik bakım ve saç tasarımına önem veren herkesi işyerlerine beklediklerini de kaydeden estetiysen Seval Çeviker, ayrıca tüm vücut sir ağda, manikür, pedikür, cilt bakım, boya ve röflede de iddialı olduklarını belirterek, “Bayrama özel kampanyalarımız var. Cilt ve saç tasarımına öneme veren tüm müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

Çeviker özellikle ütüleme sistem lazer (3 bölge) paketi ile de tecrübelerini dile getirirken, aynı zamanda, güzellik, bakım ve saç tasarım model zenginliği yanında, eğitimli, güler yüzlü personeli ile tüm Kahramamaraşlıları ELİS’e beklediklerinin altını çizdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol