Öne Çıkanlar 1905 KAHRAMANSARAYSPOR SEZONA İYİ BAŞLADI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI GÜNEŞ PETROL HAYIRLI OLSUN! PAZARCIKDA YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ ŞÖLENİ ÖZEL HASTANELER REZALET

Bu haber kez okundu.

SANAYİ SİTESİ YAPI KOOP. SEÇİME HAZIRLANIYOR!

Yaklaşık 50 bin üzerinde çalışanı ve 2.950 üyesi bulunan Kahramanmaraş S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, 27. Haziran 2024’te seçime gidiyor.

301 İŞYERİ 30 MAYISTA KURA İLE SAHİPLERİNİ BULACAK!

Küçük Sanayii Sitesinin sorunlarını gündeme getirmek, çözümü noktasında yerel yönetici ve siyasilerle işbirliğine girmek, Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin de bulunduğu ticaret erbaplarının teknik, ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla, bugün itibariyle başkanlığını Müjdat Bayazıt’ın yaptığı Yapı Kooperatifi, inşaatı tamamlanan ve hak sahiplerine teslim edilmesi beklenen 354 işyerinden 301 adedi 30 mayıs 2024 tarihinde kura sonucu sahiplerini bulacak.

53 hak sahibi de ilerleyen günlerde yine çekilecek kura sonucu işyerlerine kavuşmuş olacak.

2 ADAY DAHA VAR AMA MÜJDAT BAYAZIT FAVORİ

Dün olduğu gibi bugün itibariyle de küçük sanayi sitesi esnafının ağabeyi, babası olarak bilinen, dürüst esnaf, başarılı sivil toplum kuruluş kanaat önderi, Sanayi Yapı Kooperatif Başkanı Müjdat Bayazıt, aday olduğu söylenen 2 adaya rağmen favori olarak adlandırılıyor.

Başkan Müjdat Bayazıt 2 dönemdir Yapı kooperatifinin Başkanlığını sürdürüyor. Bu 27 Haziran’daki seçim ile birlikte üçüncü dönemi olacak.

2.950 üyenin yaklaşık 2.500’ünün seçimde oy kullanması bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol