Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU BELEDİYESİNDEN KONUT ATAĞI
 Geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı basın açıklamasında konutlarla ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Necati Okay, iki ay içinde temeli atılıp, iki yıl içinde bitirilmesi planlanan konutlar için şunları söyledi; “YeniKent adıyla kurulacak olan, başkanlığını da yardımcımız Sebuk Tekin Alpaslan’ın yapacağı kooperatife ait konutlar 1404 daireden oluşacak, yaklaşık 135 dönümlük alana 39 blok yerleştirilecek. Bloklar 9 kattan oluşup, her katta 4 daire yer alacak. Doğalgazlı, bürüt 140 metrekare, neti ise 110 metrekare olan daireleri kayıtlar başladı. Başvuru için ilkin 25 bin lira peşin alınacak, aylık taksitler bilahare belirlenecek” dedi.

Başkan Necati Okay, proje alanı olarak Dereköy’de, Ayvalı su arıtma tesisi arkasında, Güneşevler’e 2,7, Doğukent’e 3,7 kilometre olan toplu konut alanı için altyapı çalışmalarının8 da başladığını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091