Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! GAZETECİLER DE ADAY ADAYI OLDULAR! PİAZZA AİLESİ İFTARDA BULUŞTU SİYASET BİR GÖNÜL İŞİ CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

DÖNGELE GRUP YOLUNA SICAK ASFALT
  

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince başlatılan sıcak asfalt serim çalışmaları 10 metre eninde 7 bin metre uzunluğundaki Döngele Grup Yolu’nda sürdürülüyor.

Döngele Grup Yolu’nda başlayan sıcak asfalt serim çalışmalarının ardından, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 2017 yılının sonuna kadar asfaltsız grup yolu bırakmamayı hedefleyerek diğer grup yollarında sıcak asfalt serim çalışmalarına devam edecek.

Kahramanmaraş’ta göreve geldikleri günden bu yana yol yapım çalışmalarına ağırlık verdiklerini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Biz göreve geldiğimizden bu yana 1700 metre yol yaptık. Asfalt, satıh kaplama ve beton parke döşeme ile yaptığımız yollarımızda çalışmalarımız devam ediyor. Bu yılın sonuna kadar özellikle grup yollarımızda asfaltsız yer bırakmayacağız” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091