banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

 DADAĞLI’NİN İÇME SUYU ALTYAPISI YENİLENİYOR
 Geçtiğimiz yıl kuraklıktan dolayı içme suyu kaynakları tükenme noktasına gelen mahalleye açılan sondaj kuyusuyla ilave içme suyu sağlanmış ancak şebeke hattının eski olmasından dolayı zaman zaman su temininde sorunlar yaşanmıştı. Sorunun çözümü ve vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temin etmek amacıyla KASKİ Genel Müdürlüğü mahallenin işletilemez duruma gelen şebeke hattını yeniliyor. Çalışma kapsamında mahalle genelinde 18.5 km şebeke hattı, 4 km isale hattı ve 3 adet içme suyu deposu yapılıyor. KASKİ ekipleri şu an 4 km hat yapımını tamamladılar. Çalışmaların kısa sürede tamamlanıp vatandaşların kesintisiz suya ulaştırılması hedefleniyor.

DADAĞLI MUHTARI ADEM SARITÜRK’’BÜYÜKŞEHİRLE HİZMETE KAVUŞTUK’’

         Dadağlı Mahalle Muhtarı Adem Sarıtürk mahallede sürdürülen çalışmalarla ilgili şunları söyledi:’’ Mahallemiz yıllardan beri susuzlukla mücadele ediyordu. Ta ki Büyükşehir Belediyesi kurulana kadar. Büyükşehir Belediyesinin kurulmasıyla sorunlarımız bir bir çözüme kavuşuyor. Mahallemize geçtiğimiz yıl sondaj kuyusu açıldı. Bu yıl da şebekemiz yenileniyor. Çalışmalardan mahalleli de memnum bizler de memnunuz. Mahallemize yapılan bu hizmetlerden ötürü başta Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a, KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar ve ekibine mahallem ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol