Öne Çıkanlar dizi PAZAR GÜNÜ DANANIN KUYRUĞU KOPUYOR TÜRKİYE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR KOMUTANLARDAN ZİYARET ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI

Bu haber kez okundu.

BÖLGESİNİ KARIŞ KARIŞ GEZEREK PROJELERİNİ ANLATIYOR
 Aday Adaylığı çalışmalarını hızlı ve iddialı bir şekilde sürdüren Ak Parti Onikişubat Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Yiğitoğlu’nun hafta sonu ilk durağı Tekir Beldesi oldu. Tekir’de Tekir Belediye Başkanı Recep Terlik, Tekir Belde Başkanı İlyas Kuş, çevre köylerin muhtarları ve Ak Parti temsilcileri ile bir araya gelen Yiğitoğlu projeleri hakkında bilgiler verdi.

Ak Partinin Türkiye’nin iç ve dış siyasetine büyük bir itibar kazandırdığına dikkat çeken Yiğitoğlu; “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm İslam âleminin bel bağladığı büyük bir liderdir. Bize düşen ise partimizin oy oranını daha da artırarak büyük ustaya destek vermek düşüyor” dedi.

Tekir’in yol güzergâhında olması, tünellerin bitmesiyle büyük bir geçiş özelliğine sahip olacağına da dikkat çeken Yiğitoğlu; “Hükümetimizin bu bölgedeki ulaşım yatırımları geç kalmış gibi görünebilir fakat bölgenin coğrafi şartlarının zor olması hizmetin biraz gecikmesine neden olmuştur. Bu bölgedeki tünellerin bitmesi, viyadüklerin ve yolların tamamlanması buradaki trafiği en az iki üç katına çıkaracaktır. Bize düşen ise bakir olan bu diyarı mükemmel şekilde imar yapıp turizmin altyapısını oluşturmaktır. Bu işlemi ise bütün halkımızla birlikte yapacağız. Projelerin nasıl olduğunu ve hangi kaynağın nereden temin edileceğini biliyorum. Kahramanmaraş Belediyesinde geçirdiğim 30 yıllık tecrübemi inşallah Onikişubat’ta sizlerin emrinde kullanmak için yola çıktım” dedi.


Tekir’deki toplantıya Tekir Belediye Başkanı ve Ak Parti Belde temsilcisinin yanı sıra Döngel, Çağılayan Köyü Muhtarları ve Ak Parti Köy Temsilcileri katıldı.

Tekir’deki samimi atmosferin ardından Çukurhisar Bölgesine geçen Ak Parti Onikişubat Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Yiğitoğlu, “Çukurhasir Köyü Muhtarı Ali Bolat, Ak Parti Çukurhisar Köy Temsilcisi Cuma Akbaba, Kumarlı Köyü Muhtarı ve Ak Parti Köy Temsilcisi Celal Daşcı, Kaynar Köyü Muhtarı Nuri Kaba, Ak Parti Kaynar Köy Temsilcisi Ali Kaba ve Çevrepınar Köy Temsilcisi Zekeriya Kuzgun tarafından karşılandı. Çukurhisar’da bölge halkıyla da bir araya gelen Yiğitoğlu; “hükümetimizden Allah razı olsun buralara kadar güzel bir asfalt yol getirmiş. İnşallah görev tevdi edilirse bize düşen ise mahalleye dönüşecek köylerin içerisindeki tüm yolları altyapısı bittikten sonra parke ile döşemektir. Buraların turizm açısından potansiyelini biliyoruz. Gerek doğa turizmi gerekse tarih turizmi açısından öneminin farkındayız. Biz Kahramanmaraş belediyesinde 30 yılımızı geçirdik, hangi proje için kaynağın nereden bulunacağını biliyoruz. İnsanlarımızı mutlu etmek için çalışacağız.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol