Öne Çıkanlar BAYAZIT KAÇAR HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ BARAJA NAZIR MESİRE ALANI Diyanet işleri Afşin Belediyesi

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜVEN’DEN DAVET…
 Başkan Güven başkan güven mesajında şunları kaydetti;” Kültür Bakanlığımızın destekleri ile Bu yıl 7’ncisini düzenleyecek olduğumuz 15 Temmuz Şehitleri anma ve Yemliha yürüyüşünü 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü gerçekleştireceğiz ve Tüm Kardeşlerimi davet ediyorum. Saat 15.30 da Afşin Belediye Meydanında toplanıp, 16.00’da Eshab-ı Kehf’e yürüyeceğiz. Eshab-ı Kehf’e vardığımızda bir takım etkinliklerimiz ve Pilav ikramı olacak” ifadelerinde bulundu.

15 Temmuzda Nöbetteyiz;

15 Temmuzda Şehitleri ve Gazilerimizi anmak adına Cumartesi günü 16 Temmuz gün ağarıncaya kadar yapılacak olan etkinliğe davette bulunan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven şunları söyledi,”

7’nci Geleneksel 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Yemliha Yürüyüşümüzün ardından Afşin Belediyemizin Önünde Bulunan Meydan’da Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı ile 16 Temmuz Gün Ayırıncaya kadar Nöbet tutacağız.  1600 yıl önce yapılan kıyam harekâtını, bir olduğumuzu, diri olduğumuzu hep birlikte tekrar dünyaya göstermek adına yürüyüşümüze ve 15 Temmuz Destanını yeniden yaşamaya tüm kardeşlerimi davet ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091