banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

  “BAŞARIMIZDA KADIN PERSONELLERİMİZİN PAYI ÇOK BÜYÜK”

Başkan Mahçiçek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Onikişubat Belediyesi’nde görev yapan kadın personeller, kadın belediye meclis üyeleri ve AK Parti Kadın Kolları mensuplarıyla bir araya geldi.

Tüm konuklarının, Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik edip, çiçek takdim eden Başkan Mahçiçek, yine günün anısına kahve fincanı hediye etti. Programda konuşan Mahçiçek, tüm mesai arkadaşlarını ailesinin bir ferdi olarak gördüğünü ifade etti.

Onikişubat Belediyesi’nin geride kalan 11 aylık süreçte kamuoyu nezdinde elde ettiği olumlu imajda kadın personellerin ve teşkilatta görev yapan hanımefendilerin büyük pay sahibi olduğuna dikkat çeken Mahçiçek, şöyle konuştu:

“Gerçekten de hem parti teşkilatımız hem de bizim mesai arkadaşlarımız bizim ailemiz. Ben öyle algılıyorum. İşte bu geniş aile, bir taraftan parti teşkilatımız, bir taraftan bizim çalışma arkadaşlarımız Onikişubat Belediyemizi 11 aylık dönemde daha bir yıl dolmadan, kamuoyu nezdinde Kahramanmaraş’ın en önemli belediyesi haline getirdiler. Gerçekten bu gün Onikişubat belediyemizin kamuoyundaki imajı, olumlu görüntüsü işte hem teşkilatımızın hem de çalışma arkadaşlarımızın eseri. Dolayısıyla bir başarı varsa ki var Allaha şükür bu başarı personelimizin ve teşkilatımızın. Ben hepinize yürekten teşekkür ediyorum.”

8 Mart dolayısıyla Başkan Yardımcısı Nihan Büyükdereli koordinesinde de çeşitli aktiviteler yaptıklarını belirten Mahçiçek, her fırsatta kadınlara yönelik programlar üretmeyi sürdüreceklerini kaydetti. Kadına şiddet konusuna da değinen Mahçiçek, sözlerini şöyle tamamladı:

“Maalesef bugünlerde çok gündemde olan bir konu var. Bizim toplumumuza, özellikle Müslüman toplumumuza hiç yakışmayan şiddet görüntülerini görüyoruz. Rabbim bunları ailelerimizden uzak tutsun inşallah. Bizleri öyle kötü bir tablonun içerisinde yer aldırmasın. Hepinize tekrar teşekkür ediyor, ailelerinizle, çocuklarınızla mutluluk ve saadet dolu uzun ömürler diliyorum.”

Programa, Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Ali Ünsal, Fatih Yoğurt, Nihan Büyükdereli, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet özdemir, AK Parti Onikişubat Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, kadın meclis üyeleri ve belediye personelleri katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147