Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

ANA ARTELLERİN TEMİZLİK ve BAKIMI BÜYÜKŞEHİR’DE
 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Şehircilik Daire Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan ana artellerin temizlik işleri 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren büyükşehir uhdesine geçti.

Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü’nce yapılan açıklamada; “İlçelerimizde ana artellerin temizlik işleri müdürlüğümüz ekiplerine geçtiği için bütün ilçelerimiz de incelemelerde bulunularak oralarda çalışacak olan personellerle tanışılarak yeni elbiseleri takdim edilmiş ve konu hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır.

Bahse konu tarihten itibaren tüm ilçelerimizde ana artellerin temizlik işleri Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılacak.”

Aynı zamanda ana artellerdeki refüjlerin bakımları da Büyükşehir Belediyesine ait olduğu için Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından yapılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126