Öne Çıkanlar HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ GÜLKESEN: ÜLKELERİN GERÇEK ZENGİNLİĞİ İHRACAT HİZMET BİZDEN! ORHAN 38 YAŞINA GİRDİ GAZETECİLER DE ADAY ADAYI OLDULAR!

Bu haber kez okundu.

AFŞİN BELEDİYESİ’NDEN İFTAR YEMEĞİ
   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven  “Birlik ve beraberliğin, yardımlaşmanın daha da bir önem kazandığı Kuran ayı ramazan, ilçemiz ve tüm İslam alemine hayırlara olmasını, huzur, barış ve sükûnet getirmesini yüce rabbimden niyaz ederim. Ramazanın anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı günleriyle sınırlı tutmayarak hayatın her döneminde ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Hoşgörü, barış ve kardeşlik ortamının toplumun tüm kesimlerinde oluşmasının sorunlarımızın çözümünde etkili olacağını unutmamalıyız” dedi.

   Başkan Güven konuşmasında şu İfadeleri ekledi; “Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle Afşin’de birkaç yıldır geleneksel hale getirilen iftar yemeği uygulamasını bu yılda birlikte yapacağız. Hayırsever sponsorlarımızın katkıları ve belediyemizin organizesi ile bu geleneği yaşatacağız. Bu uygulamayla Birlik ve beraberlik içerisinde topluca iftarlar açılacak” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol