Öne Çıkanlar veysi Kaynak grup toplantısı DURGUNLUK 2. ELİ VURDU ERMENİ SOYKIRIMI VE TARİHİ GERÇEKLER Ağaç

Bu haber kez okundu.

TESCİLLİ MARAŞ BİBERİ BAĞCIOĞLU İLE İSTANBUL’DA!

Bir Kahramanmaraş markası olan Bağcıoğlu Baharat İSTOÇ’tan sonra 2. Şubesini Bağcılar/Mahmutbey’de açtı. Kahramanmaraş’ta 7.000 metrekare kapalı alanda üretim yapan Bağcıoğlu Baharat tüm Ülkeye hızlı dağıtım ağı ile ürünlerini pazarlamasını gerçekleştiriyor.

MARAŞ BİBERİ ÜNÜNÜ ARTIRIYOR

Binlerce ürün çeşidi ile 1.000 metrekarelik yeni mağazasında tüm İstanbulluların hizmetine açılan ve bünyesinde Kahramanmaraş Yöresel Ürünlerini, Meşhur Tarhanasını ve Hakiki Kahramanmaraş Dondurmasını bulunduran Bağcıoğlu Baharatın kurdelesi Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı ve İstanbul’da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekleri Temsilcileri tarafından kesildi.

MARAŞLILAR AÇILIŞTAKİ YERLERİNİ ALIRKEN

Burada bir açıklama yapan Bağcıoğlu Baharat Yönetim Kurulu Başkanı Resul BAĞCI, “Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Bağcılar Belediye Başkanımız Sayın Lokman ÇAĞIRICI ya, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcılarına, Bağcılar AK PARTİ ilçe başkanı RÜSTEM TÜYSÜZ Beye, Bağcılar AK PARTİ ilçe başkan yardımcılarına,Bağcılar Belediyesi Ruhsat Müdürü Hasan ÇOBANOĞLU’na, Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED) Başkanı Uğur YİNANÇ Beye, AFŞİNDER Dernek Başkanı Ahmet ARDIÇ Beye, ELBİSTAN Dernek Başkanı Latif ERDOĞAN Beye, ARITAŞ Dernek Başkanı Fatma DAĞLI ATAK Hanımefendiye, ALKAYAOĞLU Dernek Başkanı Hasan YILDIZ Beye, DOSTSİAD Dernek Başkanı Erol KIRAÇ Beye Katılım sağlayanlara, çelenk gönderenlere, iş ortaklarımıza gelemeyen tüm gönül dostlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz!” dedi.

Bağcıoğlu Baharat İstanbul’da ikinci şubesi Mahmutbey’de 1.000 metrekare kapalı alanda hizmet verecek.

İstanbul, Kahramanmaraş’a ve Ülkemiz ekonomisine hayırlı olsun.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol