banner758

banner757

banner746

banner727

banner760

SANKO ONURSAL BAŞKANI ABDULKADİR KONUKOĞLU, CAPİTAL DERGİSİNDE YAYIMLANAN TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ 30 İŞ İNSANI ARASINDA

04 Ekim 2017 Çarşamba 08:52
Bu haber 898 kez okundu

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, iş ve ekonomi dergisi Capital’in yayımladığı “Türkiye’nin En Güçlü 30 İş İnsanı” arasında bulunuyor. Capital’in bu yıl 13’üncü kez “Türkiye’nin En Güçlü 30 İş İnsanı” araştırmasını gerçekleştirdiğine vurgu yapılan konuya ilişkin haberde, listenin CEO ve CMO Club üyelerinin oylarıyla belirlendiği kaydedildi.

SANKO ONURSAL BAŞKANI ABDULKADİR KONUKOĞLU, CAPİTAL DERGİSİNDE YAYIMLANAN TÜRKİYE'NİN EN GÜÇLÜ 30 İŞ İNSANI ARASINDA
 “Türkiye’nin En Güçlü 30 İş İnsanı”nın, sağladıkları dev cirolar ve istihdam ettikleri binlerce insanla Türkiye ekonomisinde kritik bir noktada durdukları, aldıkları stratejik kararlar ve imza attıkları milyarlarca dolarlık yatırımla iş dünyasının rotasını çizdikleri belirtilen haberde, “Yurt içinde ve yurt dışındaki etkin networkleri, yüksek itibarları ve vizyonlarıyla da ayrıcalıklı bir konumda olan bu isimler, Türk iş dünyasının en güçlü isimleri olarak anılmayı hak ediyor” denildi.

Türkiye’nin En Güçlü 30 İş İnsanı listesinde; Ömer Koç, Murat Ülker, Güler Sabancı, Ferit Şahenk, Hüsnü Özyeğin, Ahmet Zorlu, Rahmi Koç, Suzan Sabancı Dinçer, Rifat Hisarcıklıoğlu ve Adnan Bali gibi Türk iş dünyasından isimler de yer alıyor.

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, iş ve ekonomi dergisi Business Life tarafından açıklanan “İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı” listesinde de yer almıştı.

Business Life dergisinde yayımlanan haberde, Türkiye’de özel sektörün ülke sorunlarının çözümüne ve toplumun gelişmesine katkıda bulunması gerektiğine inanan liderlerin bu yıl “İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı” listesinde yerini aldığı belirtilmişti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder