Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

YILSONU KARNE SEVİNCİNE VELİLER DE KATILDI
 Okul bahçesinde yapılan törenin ardından sınıflara geçen öğrenciler yılı verimli ve başarılı bitirmenin mutluluğunu aileleriyle paylaştı.

Özel Sanko Okulları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Tilfarlıgil, düzenlenen törende yaptığı konuşmada öğrencilere bol bol okumaları ve tatilin sunduğu fırsatları iyi değerlendirmeleri önerisinde bulundu.


Başarılı bir eğitim yılı geçirdiklerini belirten Tilfarlıgil, öğrencileri gelecek dönemde yeni Sanko Koleji, Fen ve Teknoloji Lisesi ve anasınıflarıyla karşılayacaklarını söyledi.

Bu arada, törende, okulun Bilim Şenliği’nde tasarlayıp sunduğu projesi derece alan öğrenciler, kitap, saat ve kalemle ödüllendirildi.

Tören sonrası sınıflara geçen ilköğretim 1. kademe öğrencileri velilerle aynı sıralarda oturarak öğretmenlerle birlikte yaz tatilini nasıl değerlendireceklerini, öğrendiklerini nasıl korumaları gerektiğini paylaştı.

Anne ve babalara ise çocuklara karşı kararlı ve tutarlı olmaları tatilde yapılacak plan ve programların çocuklarla birlikte yapılmasına özen gösterilmesi önerisinde bulunuldu.  


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol