banner1078
Öne Çıkanlar ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! İSKEP BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU'NDA TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI ÖĞRENCİLERİ VE BELEDİYE OKULLARI BOYADI.
 Kampa katılan Toplum Gönüllüleri Vakfının yaklaşık 60 gönüllü öğrencilerinin, her türlü ihtiyacı Türkoğlu Belediyesi tarafından karşılandı.

Gençler, 3 gece 3 gün süren kampta çeşitli eğitsel etkinliklere katılarak Yukarısarılar ilkokulu, Karalar ilkokulu ve Avşarlı ilk okulunda duvarları boyadılar.

“GENÇLERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Türkoğlu Belediyesi’nin eğitimin her alanında çocukların ve gençlerin yanında yer aldığını ifade eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Belediye olarak benzer faaliyetlere her zaman destek verdik, vermeye de devam edeceğiz. Amacımız, çocuk ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak kendilerine olan özgüvenlerini artırmak, doğayı ve tüm canlıları seven topluma faydalı bireyler olmalarına katkı koymaktır.

Böyle bir organizasyonda yer alan ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Benzer etkinliklerimiz artarak devam edecektir” dedi.

TOG vakfı öğrencileri ise Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a, Türkoğlu'nda göstermiş olduğu ev sahipliğinden ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol