banner746

PAZARCIK’TA EFSANE MÜDÜR, İBRAHİM YILMAZCAN

28 Aralık 2017 Perşembe 09:28
Bu haber 2123 kez okundu

İnsanların yaşı, kariyeri, kimliği ve etnik kökeni ne olursa olsun, toplumda iz ve eser bıraktıkları müddetçe hoş sada ile anılmaya müstahaktırlar. Ve günümüzde, eğitim toplumun gerçeği.

PAZARCIK'TA EFSANE MÜDÜR, İBRAHİM YILMAZCAN
 Pazarcık Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Yılmazcan…

Pazarcık’ta 1986 yılından bu yana, okullarda müdürlük yapan, yani tam 31 yıl, dile kolay ve çok kimseye nasip olmayacak gurur.

2016-2017 yıllarında, Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi’nde iki kez ödüle layık görülen senelerin efsane eğitimcisi İbrahim Yılmazcan, bugün ilçesinde sevilen-sayılan bir eğitimci.

KİŞİLİKLİ, HEYECANLI, MİLLİ VE YERLİ…

Bir gönül dostu karakteri ve sağlam aile yapısı ile ilçenin gözbebeği olan İbrahim Yılmazcan, dün Sağlık Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün Clarion Otelde düzenlemiş olduğu ‘Beyaz bayrak ve beslenme dostu okul’ konulu toplantıya, değerli meslektaşı, hanımefendi eğitimci, eski adı Kara Lise olan, bugünkü adıyla Kahramanmaraş Anadolu Lisesi Müdiresi, nezaket timsali eğitimci Mehtap Sütlü ile toplantıya renk katan, kişilikli, heyecanlı, milli ve yerli bir eğitimci diye anılıyor sayın Yılmazcan…

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder