banner881

banner882

banner883

banner884

banner885

banner886

banner887

banner888

banner889

banner890

banner891

KİPAŞ EĞİTİM KURUMLARI 10 YAŞINDA

05 Nisan 2018 Perşembe 15:44
Bu haber 567 kez okundu

Kipaş Eğitim Kurumları ‘’Kaliteli eğitim herkesin hakkıdır. ’’İlkesinden yola çıkarak, başarılı fakat maddi yetersizlik içerisinde olan öğrencilere burslu eğitim imkanı sağlamak; Milli ve evrensel değerleri içsellleştirmiş, yenilikçi, sürekli etkin öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, iş disiplini, öz güveni ve öz saygısı yüksek, lider nitelikli gençler yetiştirerek bunları Kentimize kazandırmayı amaçlıyor.

KİPAŞ EĞİTİM KURUMLARI 10 YAŞINDA
 Çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerleyen Kipaş özel eğitim kurumları sadece eğitim alanında değil birçok sosyal alanda da hem Kahramanmaraş’ta hem de çevre İllerde kendinden sıkça söz ettiriyor.

Kuruluşunun onuncu yılında bölgesinde en çok tercih edilen okullardan biri olan Kipaş Özel Eğitim Kurumları geçen akşam Ramada otel de yoğun katılım ile 10.yılını kutladı.

Proğrama başta Kipaş Özel Eğitim Kurumları öğretmenleri olmak üzere Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı M.Hanefi ÖKSÜZ, Yönetim kurulu başkan yardımcısı H.İbrahim GÜMÜŞER, Kipaş Eğitim Kurumları kurucu temsilcisi Nezihe Sinem ÖKSÜZ, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT, Onikişubat İlçe Milli eğitim müdürü Enver GÖKŞEN ve Kipaş Holding yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı M.Hanefi ÖKSÜZ  yaptığı açıklamada; Çocukların başarısının ve eğitiminin çok önemli olduğuna dikkat çekerek Türkiye genelinde ki 17 bin okul arasında 49.başarılı okul olduklarını, bu başarıda ki en büyük etkenin ekip ruhu ve takım çalışmasından geçtiğini söyledi.

Yönetim Kurulu başkan yardımcısı H.İbrahim GÜMÜŞER’de; Eğitimin sabır işi olduğunu ve emek istediğinin kalıcı başarılar için çok çalışmak gerektiğini ifade etti.

Kurucu temsilcisi Nezihe Sinem ÖKSÜZ ise; Kipaş Eğitim Kurumlarının başarısının her geçen gün daha da artacağına inandığını söyledi.

Daha sonra yılını dolduran öğretmen ve personele plaket ve çeşitli hediyeler takdim edilerek proğram sonlandırıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder