Öne Çıkanlar Nilden Bayazıt Postalcı BÜYÜK TEHLİKEYE SON 2 GÜN MUHTARLARLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ NÜFUS CÜZDANI MAVİ İMİŞ TEPE; ÇIRAK YETİŞMİYOR

Bu haber kez okundu.

GELECEĞİN ÜNİVERSİTELİLERİ SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE

Mehmet Emin Er Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 12’nci sınıf öğrencileri, Rehberlik Birimi Öğretmeni Hülya Utanır ve Fizik Öğretmeni Sinan Bayat ile birlikte SANKO Üniversitesi’ni gezerek, üniversite hakkında bilgi aldı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Öğretim Görevlisi Hatice Adıgüzel, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Öğretim Görevlisi Nezihe Otay Lüle, Hemşirelik Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Meryem Kılınç öğrencilere bölümler, meslekler, stajlar ve mezuniyet sonrası iş imkanları hakkında bilgi verdi.

SANKO Üniversitesi öğrencilerinin başarıları ve aldıkları ödüllerle ilgili paylaşımda da bulunan akademisyenler öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Laboratuvar Sorumlusu Nilay Uçar, laboratuvar uygulamaları konusunda bilgi paylaşırken, Sosyal Kurumsal Hizmetler Müdürlüğü’nden Halil İbrahim İncioğlu ise üniversitenin, sosyal olanakları, bursları, taban ve tavan puanları ile öğrenci kulüpleri ve faaliyetleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Üniversite gezisinin tamamlanmasından sonra öğrencilere hediyeler takdim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol