banner671

banner663

banner664

banner674

banner675

banner676

banner677

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

08 Haziran 2017 Perşembe 22:36
Bu haber 1379 kez okundu

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Projesi kapsamında Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler düzenlenen törenle dereceye girenlere verildi.

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
banner656
 İyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okullar tarafından model alınmasını amacıyla başlatılan "Eğitimde İyi Örnekler Projesi"nin ödül töreni yapıldı. Dulkadiroğlu Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Necati Okay, eğitime verdikleri desteği hatırlattı.  Dulkadiroğlu Belediyesi olarak eğitimin her alanına destek olduklarını aktaran Başkan Okay, bu desteğin artarak devam edeceğini söyledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt da projenin önemine değindi. Akkurt, projenin örnek teşkil ettiğini ifade ederek diğer okulların da projelerle bu güzel projeye katkı sağladıklarını belirtti.
Konuşmaların ardından ödül töreni gerçekleştirildi. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, dereceye girenlere ödüllerini takdim etti.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder