Öne Çıkanlar gaziantep VEDA HUTBESİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ MİLLETTEN BAŞKA EFENDİ TANIMAM OKUL ÖNÜNDEKİ BETON ARTIKLARI TEHLİKE SAÇIYOR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN EJDER AKBAŞ’TAN AK PARTİ TEŞKİLATI VE TEİAŞ’A ZİYARET!

Önce ki gün gerçekleşen ziyarette Enerji Bir Sen  İl Başkanı Ejder Akbaş, Adalet ve Kalkınma Partisi  İl Başkanı Avukat Fırat Görgel ve Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur’a görevlerinde başarılar temenni etti ve Enerji Bir Sen’in kent genelinde ki sendikal faaliyetlerine ilişkin bilgi verdi.

İlk ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi  İl Başkanı Avukat Fırat Görgel’e yapılırken Enerji Bir Sen heyetinin ikinci durağı Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur oldu.

Her iki makamda da yeni görevlerin hayırlara vesile olmasını temenni eden Enerji Bir Sen  İl Başkanı Ejder Akbaş, Enerji Bir Sen’in İl Merkezi başta olmak üzere Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerinde ki faaliyetlerine ilişkin bilgi verdi.

TEİAŞ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET!

Ejder Akbaş Başkanlığında ki Enerji Bir Sen İl Başkanlığı heyeti daha sonra TEİAŞ  İşletme Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Burada İşletme Müdürü Ertan Aydemir ile bir süre görüşen Enerji Bir Sen  İl Başkanı Ejder Akbaş, ziyaretlerde kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol