Öne Çıkanlar ŞEHİTLER İÇİN YÜRÜDÜLER ARABA 75 NEY KONSERİ VE EBRU SANATI KURSU Milletvekili aday adayı siyaset

Bu haber kez okundu.

BAŞARI ÖĞRENCİLERDEN, ÖDÜL BAŞKAN OKUMUŞ’TAN
 Türkoğlu Belediyesi Nikah Sarayında düzenlenen programda konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Öncelikli olarak üniversiteyi kazandığınızdan dolayı kutluyorum. Ayrı ayrı başarılarınızın devamını diliyorum. Sizler de emeği geçen ve pırıl pırıl öğrenciler yetiştirdikleri için bütün öğretmen arkadaşlarımın, bütün eğitim camiasının, annelerinizin ve babalarınızın emeğine sağlık.

Türkoğlu Belediyesi olarak eğitime çok önem verdiğini belirten Başkan Okumuş, konuşmalarına şu sözlerle devam etti; Her zaman her alanda eğitime katkıda bulunuyoruz, bunlardan bazıları, daha önce beldeden mahalleye dönüşen, Beyoğlu Belediye Başkanlığını binasını, Şekeroba Belediye Başkanlığı binasını, Kılılı ve Yeşilyöre Belediye Başkanlığı binasını, Milli Eğitim Bakanlığına verdik. Onlarda hangi alanda eksik varsa orada değerlendiriyorlar. Birinci sınıfa başlayan öğrencilerimize çanta ve kırtasiye malzemelerini ilçe genelindeki tüm okullara dağıtımını gerçekleştirdik, tarihini anlatan boyama kitapları dağıttık, ilçede dereceye giren başarılı öğrencilerimizi Çanakkale, Karadeniz ve buna benzer birçok geziler düzenledik, Meslek Yüksek Okulu inşaatımız devam etmekte olup ayrıca yanına İslami İlimler Fakültesi inşaatı başladı, en kısa zamanda tamamlanarak eğitime başlayacaktır.

 

Öğrencilerimize  şimdiden çok teşekkür ediyorum, eğitime katkılarımız bunlarla kalamayacak hatta gün geçtikçe daha katkılarımız olup, her zaman her alanda öğrencilerimizin yanında olacağız. Öğrencilerimiz, gelecekte ülkemize yön veren temel taşlar olacaktır ” diyerek konuştu.

Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Bozdoğan ise, Öncelikli Sayın Başkanımın ve ekibinin böyle bir organizasyon yapmış olmasından son derece memnun olduk. Kendisine Milli Eğitim camiası adına teşekkür ediyorum. Her yıl olduğu gibi bu yılda değişik dallarda üniversiteyi kazanan öğrencilerimiz var. İnşallah bu başarıyı okul hayatında sürdürürler ve vatana millete hayırlı birer evlat olarak yetişirler. Bizim tüm öğrencilerden beklediğimiz vatanın, milletin bölünmez bütünlüğüne ve ortak değerlerimize sahip çıkmalarıdır. Sizlerden beklentimiz budur. Sizlere güveniyoruz." diye konuştu.

Akdeniz Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğini kazanan Şeyma Şahin; İlk üniversite harçlığımızı almak içim Sayın Belediye Başkanımız önderliğinde düzenlenen bu programda buluştuk. Öncelikle bizlere yemek daveti oldu sağ olsunlar, ondan sonra ilk üniversite harçlıklarımızı takdim ettiler ki, öğrenci için en değerlidir, teşekkür ediyoruz.

 

Türkoğlu Nikah Sarayında gerçekleşen programda, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş tüm Öğrencileri tebrik ederek hediyelerini kendisi verdi, sonrasında ise hatıra fotoğrafı çektirdi.

     Programa, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Jandarma komutanı Çağatay Anıl Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Bozdoğan ve öğrenciler katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol