Öne Çıkanlar KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ İHRACAT VE SANAYİ ÜRETİMİ ARTTI ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI Akbaba Ailesi BİSİKLET SPORCUMUZ ÜÇÜNCÜ OLDU

Bu haber kez okundu.

AFŞİN BELEDİYESİ’NDEN KANDİL MESAİSİ…
 Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konu ile alakalı şunları söyledi; ”Miraç Kandili münasebetiyle Belediyemizin artık geleneksel hale getirdiği Kandil gecelerinde vatandaşlarımıza lokum ve gül kolonyası ikramları yapıyor. Ayrıca kandil öncesi daha hijyenik ve gül kokuları sıkılarak ibadetlerini hemşerilerimizin daha güzel yapabilmelerine imkan sağlandı. Hem Afşin Piirali Ulu Cami’nde hem de Eshab-ı Keyfi’mizde çadırlar kuruldu. Burada ibadet için gelen vatandaşlarımıza ikramlarda bulunuldu. Gül kokusu sıkılma işlemi tüm camilerimizde yapıldı. Kandiller Manevi iklimleri yaşandığı mübarek anlardır. Bu anlamlı gecede böyle bir hizmeti vatandaşlarımızın ayağına getirdiğimiz için mutluyuz. Tüm İslam âleminin Kandilini kutluyorum" dedi.

Şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunan ve Kur’an-ı Kerimde Kehf suresine ismini veren Eshab-ı Kehf Külliyesine Kandil gecesi münasebetiyle ücretsiz araçlar tahsis edildi. Afşin Belediyesinin ikramını gören vatandaşlar memnuniyetlerini ifade ederken dağıtılan lokum ve gül kolonyaları büyük ilgi gördü. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol