Öne Çıkanlar GÖKSUN BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA KIZ İSTEME 2015 MODEL İSKEP 8. KEZ ANLATILDI KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN KAHRAMANMARAŞ REKORA DOYMUYOR

Bu haber kez okundu.

SANAYİ ESNAFLARINDAN DA NERGİZ’E TAM DESTEK
 Küçük Sanayi Sitesi esnaflarının sorunlarının dinleyen MHP Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, projelerini anlattı ve “Sorunların çözümü için MHP’de buluşma zamanı” dedi.

Sanayi esnafları ve çalışanları sohbet eden Nergiz,  sanayinin sorunlarını, çözümleriyle bir bir sayarak belediyecilikte ki iddiasını bir kez daha gözler önüne serdi. 

Seçildiğinde ivedi bir şekilde Sanayi Sitesinin altyapı, yol, temizlik ve hurda araç park problemini çözme sözünü veren Nergiz, aynı zamanda tam donanımlı sağlık hizmetlerinin de yerinde verileceğinin önemle altını çizdi.

Yetişmiş kalifiye eleman sıkıntısına da değinen Nergiz, projelerinin arasında mesleki eğitimler de olduğunu ifade ederek, mevcut çalışanlarında bu eğitimlerle daha nitelikli hale gelmesini sağlayacaklarını söyledi.Seçimden seçime değil her zaman vatandaşla iç içe olacaklarını açıkça beyan eden Nergiz; “Biz belediyeyi vatandaşımızla birlikte omuz omuza yöneteceğiz. Onların yaşamayı hayal ettiği ilçeyi hep birlikte inşaa edeceğiz.

Söz sırası sizde! Yıllardır iyi niyetinizi suiistimal ederek aldıkları oyun karşılığını hizmet olarak vermeyenlerin sandıkta cezasını vereceksiniz. MHP ile en üst seviyede hizmete kavuşacaksınız” dedi.

Yerel yönetimlerin sanayicisini işverenini desteklemekle zorunlu olduğunu söyleyen Nergiz; “Biz bunu yapacağız. Üreten desteklenecek. Her türlü alt yapıyı sunarak ekonomik ve sosyal açıdan büyümeye katkı sağlayacağız” diye konuştu.

Projeleri ile sanayi esnafından tam destek sözü alan Nergiz; “Biz sadece kentimizin 5 yılık hizmet sunmaya değil, memleketimizin geleceğini inşaa etmeye talibiz” dedi. 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol