Öne Çıkanlar MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ÇELİK İMALATHANESİNDEKİ YANGIN ÇEK BAŞKONSOLOS LAUFEROVA AÇEVDE ŞEHİTLERİMİZİN ADI FİDANLARDA YAŞAYACAK UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMALARI

Bu haber kez okundu.

OYLAR TÜRKİYE İÇİN İSKO’YA…
 SANKO Holding’in Türkiye’nin gururu haline gelen şirketi İsko’dan yapılan açıklamada, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awrads-EBA) Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik alanında “Türkiye Ulusal Sampiyonu” olarak ödüllendirilmenin haklı gururunun yaşanıldığı belirtildi.

 

Böylece, bu kategoride yer alan diğer ülkelerden katılımcılar ile birlikte EBA Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü için yarışmanın ikinci aşamasına geçilmiş olduğu ifade edilen açıklamada, Çeşitli ülkelerden 57 şirket arasından sıyrılarak şampiyonluğumuzu bir sonraki adıma taşımak için hazırlanan tanıtım videomuz oylamaya açılmıştır. Bu aşamada, Milletimizin değerli desteğinize ihtiyaç duymaktayız” ifadelerine yer verildi.


 

“Hatırlatmak isteriz ki, burada sağlanacak başarı sadece biz İSKO ve Sanko çalışanlarının değil, tüm Türkiye’nin bu prestijli ödüle layık görülmesi demek olacak ve bizlere olduğu kadar, tüm Türkiye’ye haklı bir gurur kazandıracaktır” denilen açıklamada, her zamankinden daha çok  morale ihtiyacımız olduğu bu dönemde, yapılacak her bir katkının büyük değer taşıdığına vurgu yapıldı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021