banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

YOĞUN KIŞ KOŞULLARI NEDENİYLE DEFORME OLAN YOLLAR ONARILIYOR

Günler süren kar yağışıyla mücadele sırasında, küreme ve tuzlama çalışmaları nedeniyle bozulan bazı yolların onarımı yapılıyor.

Kentteki yoğunluğa göre sıralama yapan Elbistan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, genel bir bakım onarım yapacağı belirtildi.

Çalışmaları takip eden Fen İşleri Müdürü Ferhat Balta, kent genelinde onarım çalışması yürütüldüğünü söyledi.

Yılsonu itibarıyla kendi onarım malzemelerini ürettiklerini ve hazırlıklı bir çalışma yürüttüklerini belirten Balta, yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Elbistan Belediyesi olarak kış ayına hazırlıklı başlamıştık. Büyük bir aksaklık yaşamadan yaptığımız çalışmaların ardından şimdi de, kış koşulları nedeniyle deforme olan yollarda onarım çalışması yürütüyoruz. Yılsonun da bu günleri ön görerek kendi üretimimiz olan malzemeyi kullanıyoruz. Bu sayede yaklaşık 500 bin lira gibi bir rakam da belediyemizin kasasında kalmış oldu. Vatandaşlarımızın rahat bir şekilde araçlarını kullanabilmeleri için çalışmalarımızı şehrimizin tamamında yapmak üzere planlamamız hazır” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol