Öne Çıkanlar 1905 KAHRAMANSARAYSPOR SEZONA İYİ BAŞLADI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI GÜNEŞ PETROL HAYIRLI OLSUN! PAZARCIKDA YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ ŞÖLENİ ÖZEL HASTANELER REZALET

Bu haber kez okundu.

ÖZCAN, HG HOSPİTAL MARAŞ İÇİN BÜYÜK BİR KAZANIM

MÜSİAD Başkanı Şerafettin Özcan ve MÜSİAD Yönetimi Kahramanmaraş’ta yapımı tamamlanmak üzere olan HG Hospital’ı gezdiler. MÜSİAD Başkanı Şerafettin Özcan yaptığı açıklama da “İş İnsanı Dr. Halil Gürsoy bey şehrimiz için çok önemli ve anlamlı bir yatırım yaptı. 2023 yılında Dünya tasarım ödülü almış, 300 yatak kapasitesi olan bir Hastane şehrimizin çok büyük bir ihtiyacına cevap verecek.

Aldığımız bilgilere göre Bölgenin en büyük ve an kapsamlı Hastanesi oluyor. Depremden yara almış bu güzide memleket böylesine büyük ve hayati yatırımlarla daha da güçlü bir şekilde ayağa kalkacaktır.” diye konuştu. 

DEPREMDEN SONRA YAPILAN EN BÜYÜK SAĞLIK YATIRIMI

Özcan, “Kahramanmaraş’a Sağlık ve Turizm alanlarında daha çok yatırımlar yapılmalı. MÜSİAD üyemizde olan kıymetli İş İnsanımız Halil Gürsoy beyin bu yatırımı hepimize örnek olmalı ve cesaret vermeli.

Özellikle depremden sonra deprem şehirleri arasında yapılan en büyük yatırım da HG Hospital olması da çok önemli. Yaşadığımız şehrimizin gelişimi bizim için de öncelik olmalı. Buradan bu vesileyse bu önemli yatırım için Halil Gürsoy beye çok teşekkür ediyorum.” İfadesini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol