banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

YEDİKUYULAR’DA DOYASIYA EĞLENEN GENÇLER

Büyükşehir Belediyesi tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı yurtlarda kalan gençlerle Yedikuyular Kayak Merkezi’nde bir dizi etkinlik düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün yanı sıra Milletvekili Habibe Öçal, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürü Mutlu Kaya ve çocukların yer aldığı programda kayak yapıldı, karda voleybol oynandı. Mutlulukları gözlerinden okunan gençler etkinlik için Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.

BAŞKAN GÜNGÖR’E TEŞEKKÜR

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürü Mutlu Kaya, “Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör önderliğinde bugün çocuk evlerimizde kalan gençlerimizle birlikte Yedikuyular Kayak Merkezi’nde bir etkinlik gerçekleştirdik. Farklı illerden gelen çocuklarımız var. Aralarında ilk defa kayak merkezine gelenler var. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’e teşekkür ederim” diye konuştu.

MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNUYOR

Etkinlikten duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Güngör, “Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzle birlikte çok güzel bir çalışmaya imza attık. Yedikuyular Kayak Merkezimizde yavrularımızla beraber çok güzel vakit geçirdik. Çocuklarımızla birlikte kayak yaptık, kar voleybolu oynadık, irişkit ekmek yedik ve sohbet ettik. Yavrularımızla beraber olmak, onlarla vakit geçirmek bizler için son derece önemli. Mutlulukları gözlerinden okunuyor. Onların mutluluğunu görmek bizleri daha mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol