banner1457
Öne Çıkanlar DEVLET BAHÇELİ TEMELİMİZ SAĞLAM! Ağaç Dulkadiroğlu Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

VALİ ÖMER FARUK COŞKUN AFŞİN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

İlçe ziyaretine Afşin – Elbistan Termik Santralleri’nde incelemelerde bulunarak başlayan Vali Coşkun, yetkililerden santralin durumuna ilişkin bilgiler aldı.

Daha sonra Afşin Kaymakamlığı’na geçen Vali Coşkun, Kaymakam Ahmet Can Pınar’dan ilçenin genel durumuyla ilgili bilgiler aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Afşin Belediyesi’ne geçen Vali Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’den belediye hizmetleriyle ilgili bilgiler alarak, yapılacak yatırımlar ve planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından toplu taşıma araçları, iş yerleri ve çeşitli yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarımızla da bir araya gelen Vali Coşkun, Afşinli hemşehrilerimize kontrollü sosyal hayat kapsamında “Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik” kurallarına uyulması hususunda hatırlatmalarda bulundu. 

Vali Coşkun, Bakanlıklarımızın ve Bilim Kurulumuzun almış olduğu tedbir kararlarına harfiyen uyduğumuz sürece, bu zor sürecinde üstesinden geleceğimize inanıyorum. Yeterki tedbirlere uyma konusunda hassas davranalım, birlikte başaracağız inşallah. ” dedi.  

Vali Coşkun, incelemeler ve ziyaretler sonrasında, Kaymakam Ahmet Can Pınar ve Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’e çalışmalarında başarılar dileyerek, gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471