banner1451
Öne Çıkanlar YENİ YAŞINI KUTLAYAN ZABITA İLK ZİYARETİNİ BAŞKANVEKİLİ KAHVECİYE YAPTI dizi GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI KÖYLERİN SADECE TABELASINI DEĞİL BENDEKİ YERİ AYRIDIR.”

Bu haber kez okundu.

VALİ COŞKUN'UN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

İnsan sağlığı ve mutluluğu için gece gündüz demeden, zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin çalışan hekimlerimizin ve diğer sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri gayret ve fedakârlıklar her türlü övgünün üzerindedir.

Sağlık hizmetlerinin iyileşmesinde ve ilerlemesinde devletimizin yapmış olduğu yatırımların yanı sıra; kuşkusuz gece gündüz demeden mesai sarf eden hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın payı büyüktür.  

14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle pandemi sürecinde Covid-19 ile mücadelede büyük bir fedakârlık gösteren sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle kendilerini hayat kurtarmaya vakfetmiş doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor, koronavirüs mücadelesinde kaybettiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum.

Ömer Faruk Coşkun

Kahramanmaraş Valisi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol