Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DR. NİMET YILMAZ GÖREVE BAŞLADI SÜFYAN EMİROĞLU İMDADIMIZA İTFAİYE YETİŞTİ İLK SÜRPRİZ FIRAT GÖRGELDEN

Bu haber kez okundu.

VALİ COŞKUN GÖKSUN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Göksun Kaymakamı Ejder Demir ve Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın tarafından karşılanan Vali Coşkun, ilk ziyaretini ilçe kaymakamlığına yaparak Kaymakam Ejder Demir’den ilçenin genel durumuyla ilgili bilgiler aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Göksun Belediyesi’ne geçen Vali Coşkun, Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’dan belediye hizmetleriyle ilgili bilgiler alarak, yapılacak yatırımlar ve planlanan projeler hakkında da Başkan Aydın’la görüş alışverişinde bulundu.  

Ziyaretlerin ardından esnaf ve vatandaşlarımızla da bir araya gelen Vali Coşkun, Göksunlu hemşehrilerimize kontrollü sosyal hayat kapsamında ’’Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik’’ kurallarına uyulması hususunda hatırlatmalarda bulundu.

Bakanlıklarımızın ve Bilim Kurulumuzun almış olduğu tedbir kararlarının önemine dikkat çeken Vali Ömer Faruk Coşkun “Sağlık İçin Hepimiz İçin”  kurallara titizlikle uymalıyız.  Devletimizin almış olduğu önlemler bizim ve sevdiklerimizin sağlığını koruma adına önemli. Kurallara hep birlikte uyarsak salgınla mücadelemiz kolaylaşır, milletçe nice güzel sağlıklı ve mutlu günlerde buluşmayı Allah’tan niyaz ediyorum,” dedi.

Vali Coşkun, incelemeler ve ziyaretler sonrasında, Kaymakam Ejder Demir ve Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’a çalışmalarında başarılar dileyerek, gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol