Öne Çıkanlar dizi ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ öneri BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince 1 hafta içerisinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik yürütülen çalışmalarda; 12 şüpheli uyuşturucu alışverişi esnasında kıskıvrak yakalandı. Yakalanan şüphelilerin üzerlerinde çeşitli miktarlarda farklı uyuşturucu maddeler yakalanırken, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yakalanan şüphelilerin ikamet ve araçlarında da arama işlemi gerçekleştirildi.

Aramalarda gizlenen uyuşturucu maddelerin bulunmasında narkotik madde arama köpeği Alfi’den de faydalanıldı. İkamet ve araçlarda yapılan aramalarda şüphelilerin üzerinde yakalanan uyuşturucu maddelerle aynı özellikte maddeler ile birlikte; paketleme aparatları, 3 adet tabanca, 2 adet hassas terazi ve suç geliri para ele geçirildi. 

Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemleri tamamlanan C.G., U.Ç., A.Ç., B.A., F.Y., S.A., Z.A., A.G., M.H., M.P., İ.N. ve M.D. isimli, 12 şüpheli adli merciler tarafından tutuklandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol